TIKLA ARA

Rapunzel Karmakarışık Filmini Digiturk'te İzle

Rapunzel Karmakarışık Filmini Digiturk'te Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.


Uzun ve altın sarısı saçlı Rapunzel'in hikayesini anlatan Rapunzel Karmakarışık(Tangled) filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Rapunzel Karmakarışık

Rapunzel Karmakarışık İzle

İlk Gösterim tarihi: Rapunzel Karmakarışık filmini 4 Ağustos 2012 Cumartesi günü saat 12:50'de Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Rapunzel Karmakarışık Film Bilgileri, Konusu

2010 ABD yapımı animasyon türündeki Rapunzel Karmakarışık filmin yönetmenliğini Byron Howard, Nathan Greno yapıyor. Filmin seslendirmelerini Mandy Moore, Zachary Levi ve Donna Murphy yapıyor. 20 metre uzunluğunda altın sarısı saçları olan Rapunzel, bir kulede esir olarak tutulmaktadır. Rapunzel kuleden kaçmak için bir hırsız ile anlaşma yapar. Hırsız Rapunzel'i kuleden kaçırır ve eğlence dolu macera başlar. Bu maceraya süper-polis bir at, bir bukalemun ve sevimsiz bar haydutlarının da katılmasıyla macera daha da renklenecektir.

 Resimler

Rapunzel Karmakarışık

 

Rapunzel Karmakarışık İzle

 

 

Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: rapunzel izle, rapunzel karmakarışık izle, tangled izle, digitürk rapunzel karmakarışık, çizgi film izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.