TIKLA ARA

Rock Of Ages

Bir dönem gençliğinin değişmez sloganı olan "Rock 'n Roll, seks ve alkol" bu barda yeniden hayat bulur. Kulübün en güçlü kozu ise şüphesiz ki yükselen yeni ve seksi rock yıldızı Stacee Jaxx'tir.


Rock Of Ages  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Rock Of Ages

Rock Of Ages izle

Gösterim tarihi: Rock Of Ages ; 29 Mart Cuma 18.35 Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Rock Of Ages, Konusu

2012 - ABD  yapımı olan Dans , Müzikal , Romantik türündeki Rock Of Ages   filmin yönetmenliğini Adam ShankmanChris D'arienzo yapıyor Oyuncuları Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti, Alec Baldwin, Bryan Cranston'den oluşuyor.

Konusu: Filmin konusu hayatı cok ciddiye alamayan bir adamın bir gece barda söylediği bir Rocak şarkı sayesinde akım başlatmasını konu alır.1980'lerin Los Angelesında Dennis Dupree adında çok bilinen bir eğlence merkezinde rock müzik aşığı deli bir adam bir gece kulübünü konserlerin verileceği bir rock bar olarak işletmeye başlar. Bir dönem gençliğinin değişmez sloganı olan "Rock 'n Roll, seks ve alkol" bu barda yeniden hayat bulur. Kulübün en güçlü kozu ise şüphesiz ki yükselen yeni ve seksi rock yıldızı Stacee Jaxx'tir. 

Thomas Cruise Mapother
IV (d. 3 Temmuz 1962 Syracuse New York, ABD) üç kere Akademi Ödülüne aday gösterilmiş, Altın Küre ödüllü oyuncu. Forbes dergisi tarafından 1 yılda 67 milyon dolar kazancıyla 2006'da dünyanın en güçlü ünlüsü seçilmiştir. Üç kez Akademi ödülüne aday gösterilmesine rağmen bu ödüllerden hiçbirini alamamıştır. Üç kez Altın Küre kazanmıştır. Sinemaya 1981 yılında Franco Zeffirelli'nin Endless Love adlı filmiyle başladı. Ardından George C. Scott, Timothy Hutton ve Sean Penn ile birlikte rol aldığı Taps'da oynadı. Bunu ilk kez Altın Küre ödülüne aday gösterildiği 1983 yapımı Risky Business izledi. 1986 yılına gelindiğinde Top Gun adlı filmde portresini çizdiği 'Maverick' rolüyle 80'li yılların en popüler karakterlerinden birini canlandırmış oldu.

Catherine Jones Doğum Yeri: Swansea, Galler Doğum Tarihi: 25.09.1969Boy : 1.73 mOnu Ünlü Yapan Ne? Baştan çıkarıcı bir kadını oynadığı The Mask of Zorro (1998) filmindeki rolü Ailesi: Babası: Dai Jones Annesi: Pat Jones Kardeşi: David Jones Kardeşi: Lyndon Jones Oğlu: Dylan Michael Douglas; babası, Michael Douglas Kızı: Carys Zeta Douglas; babası, Michael DouglasÖdüllerinden Bazıları: 1999: ShoWest - En iyi yardımcı kadın oyuncu, The Mask of Zorro1999: European People's Choice Film Ödülü - En iyi kadın oyuncu, Entrapment2003: BAFTA - En iyi yardımcı kadın oyuncu, Chicago2003 - Oskar - En iyi yardımcı kadın oyuncu: ChicagoMeraklısına... Daha on yaşında iken, şarkı söyleyerek ve dans ederek yerel anlamda bir yıldız olmuştu. 90'ların başlarında Yorkshire Televizyonundaki 'Darling Buds of May (1991)' adlı dizide isminden söz ettirmeye başlamış ve tüm İngiltere'de popüler bir Tv yıldızı olmuştu.

Alec Baldwin 3 Nisan 1958 New York doğumludur. Aile Durumu: Baldwin, 1993'ten bu yana Kim Basinger ile evli. (14 Ocak 2001'de boşanmak için mahkemeye başvurdular.) Ireland adlı bir kızı var. Diğer üç kardeşi Stephen, William ve Daniel da ünlü oyuncular. Eğitim: George Washington Üniversitesi ve New York Üniversitesinde eğitim aldı. Rol : 'The Hunt For Red October' filmine hazırlanırken bir denizaltıyı kullanmayı öğrenmek için ders aldı. Hayal: Oynadığı filmlerde birçok defa avukat rolünde karşımıza çıkan Baldwin'in çocukluk hayali bir avukat olmaktı.Büyük Çıkışı: 'The Hunt For Red October' filmindeki oyunuyla kendini sinema dünyasında kabul ettirdi.

Rock Of Ages izle


Rock Of Ages izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, rock of ages oyunculari, rock of ages konusu, rock of ages yönetmen, rock of ages filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.