TIKLA ARA

Şanslı Biri (The Lucky One)

Gösterim tarihi: Şanslı Biri (The Lucky One), filmini Salon 1'de Pazartesi, 26 Kasım 2012'de Saat 11:55 - 13:32'de izleyebilirsiniz.


Şanslı Biri ( The Lucky One ) filmini Digiturk Salon1 Kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Şanslı Biri ( The Lucky One )

Şanslı Biri ( The Lucky One )

Gösterim tarihi: Şanslı Biri ( The Lucky One) filmini Salon 1'de Pazartesi 26 Kasım 2012 'de Saat  11:55'de izleyebilirsiniz.

 

Şanslı Biri ( The Lucky One )

2012 ABD yapımı Dram türündeki Şanslı Biri ( The Lucky One ) filmin yönetmenliğini Scott Hicks yapıyor. Filmin oyuncuları Riley Thomas Stewart, Taylor Schilling, Zac Efron 'den oluşuyor.

Konusu:

Film Irak'ta 3 kez ölümden dönen bir denizcinin, hiç tanışmadığı bir kadının fotoğrafını taşımasıyla şansının iyiye dönmesinin hikayesini anlatılmaktadır. Eve dönen denizci şans meleğini aramaya başlar.

Irak'ta savaş alanında denizci olan Logan, gemideki aşçılık ve garsonluk görevini başarıyla yerine getirmektedir. Irak'ta 3 kez ölümle burun buruna gelir denizci Logan, bir gece baskını sonrasında bir kadın fotoğrafını bulur. Kim olduğunu bilmediği ve şaşkınlık içinde olduğu zaman bu fotoğrafa ulaşır. Fotoğrafın arkasında keep safe (iyi sakla) yazısını görür. Savaşın ağır şartları, evinden uzak bir denizcinin eline geçen bu fotoğraf, onun için bir çıkış noktası olur. Logan'ın birliği saldırıya uğradığı zaman, bu foto sayesinde hayatta kaldığına inanır. Fotoğrafa inancı her şeyin üstünde gelmeye başlamıştır. Tıpkı uğurlu düşündüğümüz, batıl inanç dediğimiz bazı objeleri yücetmemiz gibi.

 

Şanslı Biri ( The Lucky One )
izle

 

Şanslı Biri ( The Lucky One )
izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: sanslı biri izle, digiturk filimleri, digiturk izle, digiturk salon1 izle, digiturk salon1,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.