TIKLA ARA

Shrek 4 Filmini Digiturk Moviemax Premier'de İzle

Shrek 4 Filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.


Animasyon türündeki Shrek 4 filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Shrek 4 Sonsuza Dek Mutlu(Shrek Forever After)

Shrek 4 Sonsuza Dek Mutlu İzle

İlk Gösterim tarihi: Shrek 4 Sonsuza Dek Mutlu filmini 15 Temmuz 2012 Pazar günü saat 14:35'da Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Shrek 4 Sonsuza Dek Mutlu Film Bilgileri, Konusu

2010 ABD yapımı animasyon türündeki Shrek 4 Sonsuza Dek Mutlu filmin yönetmenliğini Mike Mitchell yapıyor. Filmi seslendirenler Antonio Banderas, Cameron Diaz, Eddie Murphy, Mike Myers'den oluşmaktadır. Shrek serisi 4. filmi ile yine maceralar ile dolu. Shrek çocukları ile beraber mutlu bir hayat sürmektedir. Arkadaşları çimeli kedi, eşek ve eşeğin çocukları da onlara eşlik etmektedir. Shrek zamanlar bu durumdan sıkılmaya başlar. Eskiden herkesin kendisinden korktuğu zamanları özlemektedir. Artık ondan kimse korkmamaktadır. Rumpelstilzchen isimli kotü birisi ile bu durumdan kurtulmak için anlaşma imzalar. Anlaşma sonrası Shrek kendi farklı bir zamanda bulur. Shrek oyuna getirilmiştir ve bu durumdan kurtulmak zorundadır.

 Resimler

Shrek 4 Sonsuza Dek Mutlu

 

Shrek 4 Sonsuza Dek Mutlu

 

 Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: shrek 4 izle, şrek 4 izle, digitürk izle, sinema izle, şrek 4 sonsuza dek mutlu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.