TIKLA ARA

Sideways

California'nın sahillerinden yola şarap tatmak için çıkan 30'lu yaşlarınsaki ikili Miles ve Jack beklenmedik bir şekilde olgunlaşmaya başlıyorlar.


Sideways filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sideways

Sideways izle

İlk Gösterim tarihi:Sideways 24.06.2013 20:45 - 22:46 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Sideways

2004 - ABD , Macaristan Dram , Komedi , Romantik türündeki Sideways filmin yönetmenliğini Alexander Payne yapmaktadır.Film Oyuncuları Paul Giamatti , Thomas Haden Church , Virginia Madsen , Sandra Oh , Alysia Reiner oluşmaktadır.

California'nın sahillerinden yola şarap tatmak için çıkan 30'lu yaşlarınsaki ikili Miles ve Jack beklenmedik bir şekilde olgunlaşmaya başlıyorlar.V e bu birbirlerine hiç benzemeyen ikili çok geçmeden kendilerini şarap,kadın ve kahkaha içinde buluyorlar.

Paul Edward Valentine Giamatti, İtalyan asıllı Amerikalı aktör. Annesi İrlanda asıllıdır. Kariyerine Private Parts, The Truman Show, Saving Private Ryan, The Negotiator, ve Man on the Moon filmlerindeki yardımcı oyuncu karakterleriye başlamıştır. Daha sonra 2000'li yıllarda çektiği American Splendor, Sideways, Cinderella Man, The Illusionist, John Adams, Cold Souls, Barney's Version, ve Win Win filmlerinde başrolde yer almıştır.

Thomas Haden Church
Aslında radyo sunucusu ve seslendirme sanatçısı olarak kariyerine başlayan Thomas Haden Church, "Sideways" ile ilk kez Oscar'a aday olmuştur.

IMDB Puanı: 7/6 ( 111623 kişi oy verdi.)

Resimler

Sideways izle

 

Sideways izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, sideways oyuncuları, digiturk filmleri, sideways konusu, sideways izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.