TIKLA ARA

The Lying Game

The Lying Game de, Sara Shepard tarafından kaleme alınmış bir kitap ve dizi de kitaptan uyarlanıyor. Zengin bir aile tarafından evlat edinilen Emma, Sutton isimli bir ikizinin olduğunu öğreniyor.


The Lying Game Digiturk Dizimax Entertainment kanalından izleyebilirsiniz.

The Lying Game

The Lying Game

Gösterim tarihi:The Lying Game,26 Nisan Cuma / 13:15 - 13:57 26.04.2013 13:15 - 13:57 26.04.2013 13:15 - 13:57 26.04.2013 17:16 - 17:58 26.04.2013 17:16 - 17:58 Digiturk Dizimax Entertainment kanalın dan izleyebilirsiniz.

2011 - ABD  Aile , Dram , Gençlik türündeki The Lying Game Dizisinin yönetmenliğini Sara Shepard yapmaktadır.Oyuncuları  Rick Malambri , Kirsten Prout , Adrian Pasdar , Alice Greczyn , Randy Wayne oluşmaktadır. 

The Lying Game, Konusu

The Lying Game de, Sara Shepard tarafından kaleme alınmış bir kitap ve dizi de kitaptan uyarlanıyor. Zengin bir aile tarafından evlat edinilen Emma, Sutton isimli bir ikizinin olduğunu öğreniyor. Birbirlerini bulan kardeşler, sık sık yer değiştirerek kafaları karıştıracak aynı zamanda gerçek annelerinin de kimliğini öğrenmeye çalışacaklar.Bakıcı aile tarafından büyütülen, ve iyi kalpli genç bir kız olan Emma, zor şartlar altında yaşamını sürdürür. Genç kız bir gün şok edici bir gerçekle karşılaşır: Onun bir ikiz kardeşi vardır! Üstelik kardeşi Sutton ondan farklı olarak zengin bir aile tarafından evlat edinilip büyütülmüştür. Emma talihsiz olaylar sonucu polisle başı belaya girince, ikizinin kendisine yardımcı olabileceğini düşünür. Sutton ise ona ilginç bir seçenek sunar ve yerine geçmesini teklif eder. Başlangıçta kardeşi annelerinin peşindeyken birkaç günlüğüne varlık içinde bir hayatın tadını çıkarabileceğini düşünen Emma, bir süre sonra bu kararında yanıldığını anlar..

Kirsten Prout Vancouver 28-08-1990 Kanada'da doğumludur. 10 yaşında kariyer hayatı başladı: 2005 yılında Jennifer Garner ile birlikte Elektra filmde rol aldı. Aldığı tekwondo eğitimi sayesinde Elektra filminde büyük bir başarı gösterdi. Bu film kariyerindeki en büyük adım oldu. 2006 yılında ABC Family'nin yapımcılığını üstlendiği Kyle XY dizisinde.

Adrian Pasdar, Amerikalı aktör ve film yönetmeni. Babası İran'lı bir kalp cerrahıydı. Üniversiteyi futbol bursu ile Florida da okudu. Ancak ilk yılında geçirdiği bir kaza yüzünde halen belli olan bir iz bıraktı. Tekerlekli sandalyeye de bağlı kalan Pasdar bu dönemde çocukluk sevdası olana yazma ve aktörlük işlerine eğildi. Futbola tekrara dönemeyince okulu bırakarak bir tiyatro grubuna katıldı. Burada daha çok set işleri, ışık gibi olaylarla ilgilendi.19 yaşında Top Gun filminde ilk rolünü oynadı. 1992 yılına dek bazı filmlerde rol aldı ve sonra New york'a döndü. Burada Carlito's Way filminde oynadı. Aynı zamanda yönetmenlik çabaları da başladı. Çektiği Cement filmi ile World-Fest-Houston International Film Festival'de 2000 yılında Grand Remi ödülünü kazandı. Aynı film AngelCity Film Festivalinde de 'Ses Ödülü' ne layık görüldü.

Alice Greczyn
(d. 6 Şubat 1986) 2006 NBC televizyon dizisi düşeş oynadı Amerikalı aktris, genç Frankie Townsend oynuyor. Ayrıca ABC aile göstermek Lincoln Heights üzerinde Sage rol oynamıştır. 2008 yılında Ayrıcalıklı üzerinde Mandy oynadı.
Ayrıca filmlerin Exit Speed, Sleepover, Dukes Hazzard, Shrooms, Fat Albert ve Sex Drive de televizyon dizisi Phil Geleceği ve beşiz olarak yayımlanmıştır.
Greczyn Walnut Creek, California ve hayatında Hollywood, Kaliforniya'da doğdu. Onun tutkular yemek yer ve diğer kültürleri keşfetmek. O Avrupa ve Asya kökenli biridir.

Sara Shepard
New York Üniversitesinden mezun ve Brooklyn yüksekokulu güzel sanatlar sahibi.Kocası ile beraber Tuscon,Arizona'da yaşamaktadır.Sevimli Küçük Yalancılar serisi Philadelphiha'da yaşadığı yıllarda yaptığı gözlemler sonucu ortaya çıkmıştır..

The Lying Game Oyuncuları


The Lying Game izle

 

The Lying Game izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax entertainment, the lying game konusu, digiturk dizi izle, the lying game oyuncuları, the lying game izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.