TIKLA ARA

The Mob Doctor

Birçok doktor için Hipokrat yemini kutsaldır. Ama mafyaya borcu olan Chicago'lu bir doktorun tek kaygısı hayat kurtarmak değildir. THE MOB DOCTOR hayatı ikiye bölünmüş bir kalp ve göğüs cerrahının yaşamını anlatan bir dizidir.


The Mob Doctor Digiturk Dizimax Entertainment kanalından izleyebilirsiniz.

The Mob Doctor

The Mob Doctor

Gösterim tarihi:The Mob Doctor,27.04.2013 00:16 - 00:58 27.04.2013 00:16 - 00:58 27.04.2013 05:16 - 05:57 27.04.2013 05:16 - 05:57 Digiturk Dizimax Entertainment kanalın dan izleyebilirsiniz.

2002-2013 ABD  Komedi türündeki The Mob Doctor Dizisinin yönetmenliğini Josh Berman, Rob Wright yapmaktadır.Oyuncuları  Jordana Spiro, William Forsythe, James Carpinello, See full cast and crew oluşmaktadır. 

The Mob Doctor, Konusu

Birçok doktor için Hipokrat yemini kutsaldır. Ama mafyaya borcu olan Chicago'lu bir doktorun tek kaygısı hayat kurtarmak değildir. THE MOB DOCTOR hayatı ikiye bölünmüş bir kalp ve göğüs cerrahının yaşamını anlatan bir dizidir. Parlak bir kariyere sahip bu doktorun hayatı hastanedeki yoğun işiyle, Güney Chicago mafyasına borcunu ödemeye çalışmak arasında geçmektedir. Oldukça zeki ve kendine güveni tam DR. GRACE DEVLIN (Jordana Spiro, "My Boys") ülkenin geleceği parlak cerrahlarından biridir. Ama aile bağları Güneyli köklerinden ayrılmasına izin vermemektedir. Kardeşinin kumar borcunu ödemek için, şeytanla anlaşma yapar ve bir zamanlar nefret ettiği mafya adına "kaçak" doktorluk yapmayı kabul eder. Grace, gün içinde Roosevelt Hastanesi'nde duygusal anlamda kendisini zorlayan kalp nakli bekleyen bir bebek, karısı için ciğerlerinden birini bağışlamak isteyen yaşlı bir adam gibi- hastalarla ilgilenmektedir. Ancak diğer dünyasında, mafya bağlantılı insanlarla uğraşmaktadır. Mafyanın belirlediği yerlerde ameliyatlar yapmak, kanıtları saklamak için cesetlerden mermi çıkarmak gibi durumlarla karşılaşır. Bu sırada, Grace bu gizli hayatını, koruyucu biri olan en yakın arkadaşı HEMŞİRE ROBERTA "RO" ANGELI'den (Floriana Lima, "Glory Daze"), yakışıklı, önemli bir aileden gelen erkek arkadaşı DR. BRETT ROBINSON'dan (Zach Gilford, "Off The Map", "Friday Night Lights"), Roosevelt Hastahanesi'ndeki patronu DR. STAFFORD WHITE'tan (Zeljko Ivanek, "The Event", "Damages"), rakibi DR. OLIVIA WATSON'dan (Jaime Lee Kirchner, "Necessary Roughness", "Mercy") ve hatta iyi niyetli ama perişan haldeki kardeşi NATE'den (Jesse Lee Soffer, "As the World Turns") ve aşırı derecede heyecanlı annesi DANIELLA'dan (Wendy Makkena, "NCIS") kısacası herkesten saklamaya da çalışmaktadır.

The Mob Doctor Oyuncular

Grace Devlin olarak Jordana Spiro, mafya onu kardeşinin borç aldı iyi eğitimli doktor cerrahi yerleşik.
William Konstantin Alexander olarak Forsythe, mafya döndü eski okul lideri ve Grace babası (Bölüm 13) / Koruyucu.
Franco Leoni olarak.
James Carpinello; Konstantin'in sağ kolu ve Grace eski erkek arkadaşı. Undercover beslenen Chicago mafya çökertmek için çalışma.
Brett Robinson olarak Zach Gilford; onun sırlarını korumak için zaman zaman yalan vardır kime Grace erkek arkadaşı.
Željko Stafford Beyaz, Cerrahi Bölümü Şefi olarak Ivanek, Grace denetler, gelecek vaat eden bir cerrah olarak onu yanadır.
Rosa "Ro" Quintero olarak Floriana Lima, Grace hastane ve arkadaşı hemşire.
Olivia Watson olarak Jaime Lee Kirchner, Grace aynı cerrahi birimi ikamet çalışan rakip doktor.
Daniella Devlin, Grace ve Nate annesi olarak Wendy Makkena; O Konstantin ile bir öyküsü vardır.
Nate Devlin, Grace kardeşi olarak Jesse Lee Soffer, mafya için bir borç borçlu ama kız kardeşi onun için aldı. Konstantin ekibi çalışır.
Paul Moretti, Konstantin devraldı kadar mafya eski lideri olarak Michael Rapaport.
Ian Fanagan, Grace sık katılmadığını Grace'in bir üst düzey iş arkadaşı, olarak David Pasquesi.
Stavos Kazan, Konstantin'in mafya ailesinin ve Konsiliyer kişisel avukat olarak Kevin J. O'Connor.
Owen York gibi Adam J. Harrington, Konstantin araştıran bir FBI ajanı.
Jayana Baylor, hastanede üst düzey bir doktor olarak Shohreh Aghdashloo.
Titus Amato olarak Kevin Corrigan, Konstantin ve poker makine sektöründe yeni iş ortağı bir tanıdık.
Terry Donte Amato, Titus, Konstantin arkadaşının kardeşi olarak Kinney ve Grace babası biliyordu.
Celeste LaPree, Konstantin'in yer altı daire içinde bir mafya babası için proxy bir hanımefendi olarak Jennifer Beals.
Al Trapani, Konstantin'in yer altı dairenin bir üyesi olarak Mike Starr.
Russell Kralı olarak Michael Madsen, Konstantin tarafından outmuscled önce, Downtown Chicago ele geçirmek için çalıştı Konstantin'in eski rakip, biri bir ortak.


The Mob Doctor izle

 

The Mob Doctor izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax entertainment, the mob doctor izle, digiturk dizi izle, the mob doctor bölümleri, the mob doctor konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.