TIKLA ARA

Timon ve Pumbaa

Sevimli ikili, kendi maceralarıyla geliyorlar. Seri boyunca Timon ve en iyi arkadaşı Pumbaa; Çin, Rusya ve Kenya'yı kapsayan uzak diyarlara yolculuk yapacak ve tanıştıkları herkese neşe ve kahkaha dağıtacaklar.


Timon ve Pumbaa Çizgi filmini Digiturk Disney XD kanalından izleyebilirsiniz.

Timon ve Pumbaa


Timon ve Pumbaa

Timon ve Pumbaa , Anime Çizgi filmini Hafta içi  her gün Digiturk Disney XD kanalından izleyebilirsiniz.

Timon ve Pumbaa,

Sevimli ikili, kendi maceralarıyla geliyorlar. Seri boyunca Timon ve en iyi arkadaşı Pumbaa; Çin, Rusya ve Kenya'yı kapsayan uzak diyarlara yolculuk yapacak ve tanıştıkları herkese neşe ve kahkaha dağıtacaklar. Hatta Aslan Kral da zaman zaman en sevgili dostlarını ziyaret etmek için yollara düşecek.Aslan Kral Timon & Pumbaa, genellikle sadece Timon & Pumbaa olarak adlandırılan, Walt Disney Company tarafından yapılan bir animasyon komedi televizyon dizisidir. Bu franchise diğer karakterlerin çoğu olmadan, Timon üzerinde Disney film franchise Lion King gelen mirket ve Pumbaa warthog ortalar.Gösterisi 24 Eylül 1999 için 16 Eylül 1995 itibaren üç sezon boyunca koştuBiri, sıska ama sevimli mi sevimli mirket Timon; diğeri ise tombalak yabandomuzu Pumbaa! Aslında onlar, Disney'in uzun metrajlı animasyonu Aslan Kraldan tanıdığımız iki sempatik kahraman. .

Timon ve Pumbaa Karakterleri

Timon (sonra Kevin Schon ve / veya Quinton Flynn, Nathan Lane tarafından erken bölüm seslendirilen) - Gösterinin iki ana aktörlerinden biri.
Pumbaa (Ernie Sabella tarafından seslendirilen) - Gösterinin iki ana aktörlerinden biri.
Simba (Cam Clarke tarafından seslendirilen) - Timon ve Pumbaa Friend ve Pride Lands kralı.
Zazu (Edward Hibbert tarafından seslendirilen) - Simba için çalışan bir beğenmiş hornbill.
Shenzi, Banzai ve Ed (Lüle MacNeille, Rob Paulsen ve Jim Cummings tarafından seslendirilen) - bunu elde etmek için girişimlerini yüzlerine geri teper eğilimindedir ama genellikle yiyecek arıyor onların zaman geçiriyorsunuz Üç sırtlanlar.
Rafiki (Robert Guillaume tarafından seslendirilen) - iyi tavsiyeler verir ve bazen şaka popo olan bir bilge babun.
Quint (Corey Burton tarafından seslendirilen) - Timon ve Pumbaa ve sık antagonisti. Birçok maskeler bir adam olduğunu ve onun rolünü hafif rahatsız antagonisti tam kötü adam, atağı bölüm değişir.
Speedy Salyangoz (Bing Crosby benzer bir şekilde, Corey Burton tarafından seslendirilen) - konuşma ve şarkı söyleyebilen bir iskambil mavi salyangoz. Timon ve Pumbaa aslında onu yemek için planlanan, ancak bunun yerine onunla arkadaş olma sona erdi. Bunlar genellikle kendilerini tehlikeli durumlardan Speedy kaydetmek zorunda acele bulabilirsiniz.
Patron Beaver (Brad Garrett tarafından seslendirilen) - Kimin yaşam felsefesi Hakuna Matata tam tersidir bir basmakalıp kunduz. O zor iş değerleri ve bazen onun çalışanları üzerinde çok sert olduğunu. Aynı zamanda güvenli çalışma koşulları önemini vurgulamaktadır.
Irwin (Charlie Adler tarafından seslendirilen) - Kimin kötü şans korkunç bulaşıcı olduğu görünüyor bir beyinsiz, kaza eğilimli penguen. Onlar Antartika'da karaya sonra Timon ve Pumbaa kendi arkadaş oldu ve Irwin bir gemisi için fazladan iki biletim vardı. Onlar her ne pahasına onu önlemek için çalışacağız.
Toucan Dan (Jeff Bennett tarafından seslendirilen) - Bir suç toucan, polis tarafından aranıyor. O ikna edici bir yalancı ve taklitçi olduğu için bilinen ve her zaman ona yardım içine Timon ve Pumbaa (veya sadece Timon) kandırmak için yönetir
Timon ve Pumbaa genellikle çalıştırmak çok kısa bir mizaç ile büyük ayı - Bear (Jim Cummings tarafından seslendirilen) Smolder. O oldukça tehditkar olabilir, ama en az bir dönem o güzel bir adam içinde bu derin gösterir.
Üç Yerliler (Jeff Bennett tarafından seslendirilen) - gerçekten üniversite öğrencisi üç yerlileri. Onların "baş" da bir üniversite öğrencisi olduğunu, ve genellikle o ile ne diyor önce gelir "Bungala bungala!"

  Timon ve Pumbaa izle

 

 Timon ve Pumbaa izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çizgi film, timon ve pumbaa kaakterler, timon ve pumbaa izle, disney xd izle, timon ve pumbaa konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.