TIKLA ARA

Winx Club

Peri Okulu'nun yeni yılında her sey çok güzel gider parti Icy, Darcy ve Stormy'nin saldırısı ile ortalık karışır. Bloom yanlarında olmasa da bu karmaşayı toparlamak ve Trix cadılarını yenmeye çalışır.Winx perilerileri olayları sakinleşdirmek için bir yolunu ararlar.


 Winx Club çizgi  filmini Digiturk Nickelodeon kanalından  izleyebilirsiniz.

 Winx Club


 Winx Club

 Winx Club, çizgi filmini Digiturk Nickelodeon kanalından izleyebilirsiniz.

 Winx Club,

Winx Club, Iginio Straffi tarafından oluşturulan İtalyan Animasyon televizyon dizisidir. Yapımcı şirketi Rainbow S.p.A'dır. Seri ilk başta 4 ve 16 yaş arası hedef kitlesine yönelik olsa da, 16 yaş üstü hedef kitlesine de yönelikleşmiştir. Dizinin, oyuncak, kitap, giysi, Video oyunları, DVD'leri üretilmiş, uzun metrajlı CGI animasyonlu 2 filmi de yapılmıştır. Dünyada 131 ülkede izlenmiş, birçok dile çevrilmiş ve Kayıp Krallığın Sırrı adlı sinema filmi Türkiye'de dahil 22 Şubat 2008'den itibaren birçok ülkede gösterime girmiştir.Aynı zamanda Winx On Tour (Winx Turnede) ve Winx Club On Ice , gibi gösteriler dünyada birçok ülkede gösterim yapılmaya devam etmektedir.Başlıca karakterleri Bloom ,Stella , Flora, Miusa, Layla, Tecna dir.Konusu kısaca Alfea Peri Okulu'nun yeni yılında her sey çok güzel gider parti Icy, Darcy ve Stormy'nin saldırısı ile ortalık karışır. Bloom yanlarında olmasa da bu karmaşayı toparlamak ve Trix cadılarını yenmeye çalışır.Winx perilerileri olayları sakinleşdirmek için bir yolunu ararlar. Ancak Trix, gizemli ve güçlü bir parçayı da alarak ortadan yok olur. Eskiçağ Cadıları yine Stella, Layla, Tecna, Muisa, Flora ve Bloom'un peşinden gidider. Bu arada, Sky'ın babası Erendor ise oğlunun, Domino Prensesi ile evlenmesine istemez. Eraklyon Krallığının üzerine karanlık bir sırrın ağırlığı çökmüştür ve bunun ne olduğunu ortaya çıkarmak, tahtın veliahtı Sky'a kalmıştır.

Winx Club Masalı'nın Kahramanları

Bloom :

Doğumgünü 18 Ağustos
Burc Denizkızı
En sevdiği renk Yeşil
Hobi Alışveriş ve pijama partisi organize etmek!
İdeal Erkek Arkadaş: Yakışıklı ve oldukca kaslı... Brandon bir harika!
En iyi arkadaş Bloom ,Stella , Flora, Miusa, Layla, Tecna
Film Komediler! Hiçbirşey gülmekten daha iyi olamaz!
Hoşlanırım Modaya uygun elbiseler ve moda ile ilgili ipuçları vermek
Müzik Türü Pop müzik
Favori Sihri Ay Işını!

  Winx Clubizle

 

 Winx Club izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk kanalı, winx club konusu, nickelodeon izle, winx club karakterleri, winx club izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.