TIKLA ARA

Zehirli Sarmaşık 4 Filmini Digiturk'te İzle

Zehirli Sarmaşık 4 Filmini Digiturk'te MoviemaxPremier HD kanalından izleyebilirsiniz.


Zehirli Sarmaşık serisini 4. filmi olan  Zehirli Sarmaşık 4(Poison Ivy: The Secret Society) filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Zehirli Sarmaşık 4(Poison Ivy: The Secret Society)

Zehirli Sarmaşık 4 İzle

İlk Gösterim tarihi: Zehirli Sarmaşık 4 filmini Kasım ayında Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Zehirli Sarmaşık 4 Film Bilgileri, Konusu

2008 ABD, Kanada yapımı Dram ve Fantastik türündeki Zehirli Sarmaşık 4 filmin yönetmenliğini Josan Hreno yapıyor. Filmin oyuncuları Crystal Lowe, Agam Darshi, Lindsay Maxwell, Shawna Waldron, Catherine Hicks, Ryan Kennedy, Miriam Mcdonald, Dawn Chubai'den oluşmaktadır. Bir kolej öğrencisi gizemli bir şekilde ölmüştür. Bu olay üzerine Danielle, hayatında yeni bir sayfa açmak üzere yaşamış olduğu kasabayı terk etme kararı alır. Zehirli sarmaşık grubu kendilerine bir kişiyi seçerler ve istediklerini onun üzerinden sahip olmaya çalışırlar. Bir anda kendini gruba dahil bulan kahramanımız olayların akşına kapılıp kötülüğün içinde bulacaktır.

 Resimler

Zehirli Sarmaşık 4

 

Zehirli Sarmaşık 4

 

 Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: zehirli sarmaşık 4 izle, poison ivy 4 izle, zehirli sarmaşık 4, digitürk izle, film izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.