OSMANİYE MERKEZ Digiturk Bayileri

OSMANİYE MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

OSMANİYE MERKEZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk OSMANİYE MERKEZ bayileri, satış firmaları ve yetkili teknik servislerinin OSMANİYE MERKEZ ilçesi için sunduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattından bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

OSMANİYE MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ONUR DİJİTAL-ERDİ GÖROĞLU ZAFER CAMİİ 29/C ALİBEYLİ Mah. MERKEZ / OSMANİYE / TÜRKİYE OSMANİYE MERKEZOSMANİYE MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

OSMANİYE MERKEZ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- OSMANİYE MERKEZ Digiturk Kurulumu
- OSMANİYE beIN Sports Satışı
- Digiturk OSMANİYE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk OSMANİYE MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

OSMANİYE MERKEZ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. OSMANİYE MERKEZ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Temmuz - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. OSMANİYE MERKEZ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk OSMANİYE bayimiz mevcuttur. OSMANİYE bayi listesi Temmuz itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

OSMANİYE MERKEZ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: OSMANİYE MERKEZ beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.