TIKLA ARA

Albatros - Albatross

17 yaşındaki Emelia'nın İngiltere'nin güney kıyısındaki ücra bir kasabaya gelmesiyle, Fischer ailesinin hayatı alt üst olur.


Albatros - Albatross filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Albatros - Albatross

Albatros - Albatross izle

İlk Gösterim tarihi: Albatros - Albatross 16.8.2013 14:50 - 16:17 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Albatros - Albatross

2011 - İngiltere Tür : Dram türündeki Albatros - Albatross filmin yönetmenliğini Niall Maccormick yapmaktadır.Film oyuncuları Julia Ormond , Harry Treadaway , Sebastian Koch , Felicity Jones , Jessica Brown-findlay oluşmaktadır.

17 yaşındaki Emelia'nın İngiltere'nin güney kıyısındaki ücra bir kasabaya gelmesiyle, Fischer ailesinin hayatı alt üst olur. Eskiden çok satan bir yazar olan baba Jonathan, Emelia'nın hem yazarlık yeteneğine ve azmine, hem de güzelliğine kayıtsız kalamazken, kızları Beth'in ise, Emelia'dan öğreneceği çok şey vardır. Geçmişin ve şimdinin açığa çıkan sırlarıyla, ilişkiler daha da karmaşık bir hal alırken, üzerlerinde kara bir bulut gibi dolaşan Albatros, karakterlerin peşini bırakacak mıdır? Emelia ve Beth bu sıkıcı küçük kasabadan kurtulabilecekler midir?

Julia Karin Ormond (d. 4 Ocak 1965), İngiliz aktris. Epsom, Surrey, İngiltere'de doğmuştur.
Başlıca filmleri İlk Şövalye, Legends of the Fall (İhtiras Rüzgarları) ve Sydney Pollack'ın yönettiği Sabrina'dır.
En son 2009 yılı Oscar ödüllerinde 13 dalda Oscar'a aday gösterilen Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi adlı filmde rol almıştır.

Harry John N
. Treadaway (Eylül 1984 10 doğumlu) bir olan İngiliz aktör .Doğan Royal Devon ve Exeter Hastanesi , Treadaway büyüdü Sandford yakın, Crediton , Devon . Babası bir olan mimar , annesi bir ilkokul öğretmeni , ve o iki kardeş vardır: ağabeyi Sam, bir sanatçı,  ve Harry'nin biraz daha büyük ikiz Luke .

IMDB Puanı: 6.1/10 ( 2,084 kişi oy verdi.)

Resimler

Albatros - Albatross izle

 

Albatros - Albatross izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, albatross izle, digiturk 2014 filmleri, albatros konusu, albatros izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.