TIKLA ARA

Digiturk Müşteri Hizmetleri

Digiturk müşteri hizmetleri telefonundan tüm abonelik işlemlerini yapabilir, maç satın alabilir ve fatura ödemenizi yapabilirsiniz. Teknik konularda yardım ve destek alabilirsiniz.

Digiturk Müşteri Hizmetlerinden istediğiniz her an destek alabilirsiniz. Digiturk Müşteri Hizmetler telefon numarası: 0 (212) 473 73 73

Yeni Üyelik Talepleri için: 0(216) 740 00 49

Müşteri Hizmetleri Kanalı

Digiturk MÜŞTERİ HİZMETLERİ Kanalı

555 Müşteri Hizmetleri Kanalı sayesinde DIGITURK aboneliğiniz ile ilgili işlemleriniz için televizyonunuzdan başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üye olunan hizmetleri görüntüleme, hizmetinizin değişikliği, teknik servis bilgileri vb. konulara ulaşabilirsiniz. Digiturk Müşteri Hizmetlerinden birçok konuda destek almanızda mümkündür.

Fatura ve borç sorgulama, kredi kartı ile online fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı verme ve geriye dönük fatura bilgilerini ve detaylarını inceleme işlemleriniz için Digi Kumandanız ile yapabilirsiniz. Tüm paket, abonelik bilgileri ve servis bilgilerine erişmek, yeni paket satın almak veya üst paketlere geçmek için Kanal 555'e günün her saati erişeme imkanınız bulunmaktadır.

Üyeliğinizle ilgili işlemleriniz için Kanal 555'ten başka internet, telefon veya cep telefonunuzu da kullanabilirsiniz. DIGIWEB, Sesli Yanıt Sistemi ve DIGIMOBIL hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiler, bunun yanında DigiKutu ve DigiKumanda hakkında açıklamalar Müşteri Hizmetleri Kanalında yer almaktadır.

Teknik Destek ve Yardım

Üyeliğinize hizmet veren en yakın teknik servisin iletişim bilgilerine ulaşabilir veya mesajınızı yazabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 555 Yayın Süresi : 24 Saat


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.