TIKLA ARA

Batı Frekansı - Westwind

Gerçek bir hayat hikâyesinden ilham alan Batı Frekansı, tıpkı Barbara gibi Doğu'dan Batı'ya kaçış hikayesi. 17 yaşındaki ikiz kardeşler Isabel ve Doreen gelecek vaat eden iki sporcudur.


Batı Frekansı - Westwind filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Batı Frekansı - Westwind

Daha İyi Bir Dünyada - In A Better World izle

İlk Gösterim tarihi:Batı Frekansı - Westwind 02.07.2013 21:30 - 23:00  Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Batı Frekansı - Westwind

2011 - Almanya , Macaristan Dram , Komedi , Romantik türündeki Batı Frekansı - Westwind filmin yönetmenliğini Robert Thalheim yapmaktadır.Film oyuncuları Franz Dinda , Hannes Wegener , Volker Bruch , Friederike Becht , Luise Heyer oluşmaktadır.

Gerçek bir hayat hikâyesinden ilham alan Batı Frekansı, tıpkı Barbara gibi Doğu'dan Batı'ya kaçış hikayesi. 17 yaşındaki ikiz kardeşler Isabel ve Doreen gelecek vaat eden iki sporcudur. Genç kızlar ülkeleri Doğu Almanya'yı kürek yarışlarında temsil etmeyi amaçlar. Hazırlık için Macaristan'daki bir yaz kampına giderler ama yolda tanıştıkları üç Batı Alman genç, akıllarını çeler. Doreen'in çocuklardan birine âşık olup birlikte Batı'ya kaçmaya karar vermesi, o güne kadar hiç ayrılmamış kardeşlerin arasındaki bağı sarsar. Batı Frekansı, gençlik filmlerinden tanıdık yaz aşklarını, dostluğu ve kardeşliği işlerken, geçtiği dönemin ruhunu yansıtmak için Depeche Mode, The Cure, Camouflage gibi grupların şarkılarına da yer veriyor.

Franz Alexander Dinda (25 Mart 1.983 yılında Jena ) bir Alman aktör ve yazar .Kısa bir süre önce teslimi Dinda annesi, Almanya Federal Cumhuriyeti bir papaz ile birlikte kaçtı Darmstadt . Birkaç hamle sonra onlar yakın olan Stuttgart Dinda eğitim merkezi lisede, sedanter Weissach im Tal okula başladı. Zaten okulda beşinci sınıfta, o tiyatro ile çalmaya başladı. Ayrıca altı yıl oynadı ve bir caz trompet vokal eğitimi tamamladı.
Mezuniyetinin ile örtüşen, o birkaç film projeleri de deneyim kazandı. Mezuniyetinden beri yaşıyor Berlin ve o TV, sinema ve kısa film hem döner oyunculuk, odaklanır. Moderatör olarak, 1999-2001 İnternet Radyo adım dört radyo onun gösterisi ile Shuffled görünüm. 2010 yılında o Başkanı devraldı İlk Adımlar Ödüller Berlin'de.

Hannes Wegener (2 Eylül 1.980 yılında Potsdam ) bir olan Alman aktör .O olmuştur HFF Potsdam tiyatro çalışmaları ve 2006 yılında mezun oldu. Bundan sonra, sırasında ve hatta onun çalışmalarını önce birkaç Almanca Hannes Wegener TV yapımları ve filmlerin yardımcı oldu.
Dahası, bazı vardır tiyatro diğer şeyler arasında, yer, Berlin Maxim Gorki Tiyatrosu ortaya çıktı.

IMDB Puanı: 6/6 ( 1826 kişi oy verdi.)

Resimler

Batı Frekansı - Westwind izle

 

Batı Frekansı - Westwind izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, westwind izle, digiturk filmleri, batı frekansı konusu, batı frekansı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.