TIKLA ARA

BBC World News HD

Digiturk BBC World News HD

BBC World News HD 141. kanal no sıralaması ile Digiturk'te izleyicileriyle buluşuyor. Haber yayını yapan TV kanallarından biri olan BBC World News HD kanalı genellikle ekonomi konulu yayınlar yapmakla birlikte kültür sanat içerikli programlara da bolca yer vermektedir.

BBC World News HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
141 24 Saat

BBC World News HD News BBC 'nin uluslararası haber ve güncel olaylara ilişkin televizyon kanalıdır. Herhangi bir BBC kanalının dünyanın çeşitli yerlerinde izleyicisi ve bir haber kanalı bulunmaktadır. 1991 yılında kurulan BBC Dünya Servisi Televizyonu Avrupa dışındaki adı BBC Dünya, 1994 yılında değiştirildi ve BBC World News HD News adını aldı. 24 saat canlı yayın yapan kanal, bültenleri, belgeselleri, yaşam programları ve röportajlar yayınlar. Ana rakibi ise CNN International'dır. aynı zamanda diğer önemli yayın şirketleri ile yarışıyor. Başka hiçbir haber kanalı daha fazla muhabir ve gazetecilere daha fazla uluslararası istihdam büroları sağlamaz. Çoğu haber kanalının ilerisinde, dünyanın en çok izlenen kanalıdır.

BBC World News HD Detaylı Bilgi


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.