TIKLA ARA

beIN Connect Digiturk Portal


beIN Connect Portal


Digiturk beIN Connect PortalDigiturk beIN Connect dünyasına hoş geldiniz.
HD Yayınları izleyebildiğiniz beIN Connect özellikli  uydu alıcınızın internete bağlanmasının ardından; dilediğiniz zaman, istediğiniz programı izleyerek, kendi yayın akışınızı oluşturabilirsiniz.

beIN Connect WEB'e giriş yapmak için tıklayınız.

DVD Digi ile Hiçbir programı kaçırmam!

DVD Digi ile ulusal kanallardaki dizi ve programları izleyebilirsiniz. Digiturk'ün çok zengin bir içeriği vardır. Film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam ve spor programları sizler içindir. Kendi yayın akışınızın kararını kendiniz verebileceksiniz!

Digiturk beIN Connect Portal ile İnteraktif Uygulamalar

Birçok uygulamaya televizyonunuzdan bağlanabilirsibiz. LigTV, Youtube, Facebook, Twitter ve sayılamayacak birçok uygulama. İnternete bağlantı sağlayan Digiturk beIN CONNECT ile sosyal paylaşım keyfi ikiye katlansın!

Canlı yayına hükmedin!

Digiturk beIN Connect'de bağlayacağınız harici sabit disk ile canlı yayını durdurup, geri alabilir, evde yokken programları kaydedip, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca USB hafıza kartınızı takarak müzik ve fotoğraf arşivinize ulaşabilirsiniz.

Digiturk beIN Connect Kayıt özelliği ile yapabilecekleriniz;
- Canlı yayını durdurabilir, ileri / geri sarabilir ve tüm bunları HD görüntü kalitesinde yapabilirsiniz.
- Dilediğiniz kanaldaki canlı yayını kaydederken, harici sabit diskinizde daha önceden kaydettiğiniz içerikleri izleyebilirsiniz.
- Uzaktan (WEB, SMS, Iphone ve Ipad ) kayıt emri vererek siz evde yokken dilediğiniz programı
kaydedebilirsiniz.
- Kaydettiğiniz programları izlerken ileri / geri sarabilir, kumandanızdan rakam girerek dilediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.

Müzik ve fotoğraf arşivinize ulaşın;
USB bellek veya harici sabit disk üzerindeki resim (jpeg) albümlerinizi gezebilir veya müzik (mp3) dosyalarınızı oynatabilirsiniz.

HD Keyfi

Digiturk beIN Connect ile HD yayınları izleyebilir, belgesel keyfini yaşayabilirsiniz. beIN Connect Tek Maç satın alma ile ilgili bilgiler de bulunmaktadır.beIN Connect Portal Kurulumu

beIN Connect SSS

beIN Connect Portal

beIN Connect Ethernet Ayarları

Aksesuarlar

TOD Bağlantılar

 
Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.