TIKLA ARA

beIN İz TV HD

Digiturk beIN İz TV HD

beIN İz TV, Digiturk 182. kanal no'su ile aydınlatıcı belgesel içeriklerini izleyiciler ile buluşturuyor. Digiturk’ün kanalı olan beIN İz birbirinden çeşitli belgeselleri ve kültür, macera, doğa, sağlık, yemek ve çocuk programlarına da kanalında yer vermektedir.

beIN İz TV HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
18 ve 182 24 Saat

beIN İz TV HD Detaylı Bilgi

beIN İz TV HD Belgeselleri

Rotadan Çıktınız: Yol Hikayeleri

Rotadan Çıktınız: Yol Hikayeleri
Murat Aygen, oyuncu eşi Nihan Aslı Aygen ve kızları Nil Aygen, yolculuk deneyimlerini "Rotadan Sapmalar" adıyla ekrana g...

Yiğit'in Yolu

Yiğit'in Yolu
Yiğit Alpman, dünyanın dört bir yanını keyifle oturduğunuz yerden gezin....

Kaya

Kaya
Milli sporcu ve yazar Zorbey Aktuyun, Türkiye'nin çeşitli tırmanış alanlarında 10 farklı branştan sporcu arkadaşı il...

Türkiye'nin Fotoğraf Rotaları

Türkiye'nin Fotoğraf Rotaları
Nuri Çorbacıoğlu, Türkiye'nin çeşitli şehirlerindeki fotoğraf sanatçılarıyla bir araya gelerek fotoğrafçılıkla ilgil...

İki Teker Üzerinde: Güney Afrika

İki Teker Üzerinde: Güney Afrika
Haluk Nayman ve Cem Akgül, Güney Afrika'nın uçsuz bucaksız doğasında, motosiklet ile büyüleyici bir maceraya atılıyo...

Limonata

Limonata
Ayhan Sicimoğlu, dünyadaki ve Türkiye'deki birbirinden renkli ve güzel coğrafyaları geziyor programında....

Özel Gösterim: Bali Halk Kütüphanesi

Özel Gösterim: Bali Halk Kütüphanesi
Bali Halk Kütüphanesine dair her şey Özel Gösterim programı ile Türkiye'nin ve dünyanın kapıları Özel Gösterim progr...

Özel Gösterim: Patara

Özel Gösterim: Patara
Özel Gösterim programı ile Türkiye'nin ve dünyanın kapıları Özel Gösterim programında. Bu bölümde ise Patara'yı ...Tüm Belgeseller


beIN İZ TV HD Programları

  • Coşkun Aral’la Avrupa Notları: Kreuzberg Küçük İstanbul
  • Wilco’yla Yaşasın Yemek: Kuzugöbeği
  • Özel Gösterim: Destansı Bir Yolculuk: Trans-Sibirya Ekspresi
  • Özel Gösterim: Hayalimdeki Yolculuk”
  • Yakın Tarih: Rüzgara Karşı Yürüyen Adam
  • Gidiş Dönüş/Sadece Türkçe: Komşu Sıcaklığı
  • Seyyah Gazeteci, Bilge Yazar: Hıfzı Topuz

Kuşaklar Programları

Bir İz Hepsinin ortak “ bir” özelliği var… Hepsi, en sevdikleri uğraşlarını meslek haline getirmişler…Dağlarda, denizlerde, ırmaklarda doğanın tam ortasında ofisleri, iş yerleri var… Meslek haline getirdikleri yaşam biçimleri ile bir ömür boyu başka hiçbir iş yapmak zorunda kalmadan standartların üstünde yaşıyorlar.

Bulutların Ülkesi Çocukluğunuz boyunca duyduğunuz bütün masalları unutun! Sizi her saniye yeniden yazılan, beyaz bulutların diyarında kulaktan kulağa anlatılan, yeni ama bir o kadar da eski bir masalın, tam içine davet ediyoruz.

Coşkun Aral'la Avrupa Notları Coşkun Aral bir dünya gezgini. Dünyanın %99'unu gezdi. Gabon, Kamerun ve Kuzey Kore'ye hala gidemedi. Milyonlarca fotoğraf karesi çekti.

Coşkun Aral'ın Dünya Güncesi Dünyanın uzak köşeleri, değişik kültürleri, farklı yüzleri Coşkun Aral’la ekrana taşınıyor. Kuşak, dünyanın bilinen bölgelerini değil daha önce adı duyulmamış, gitmek istense de kolaylıkla gidilemeyen alışılmışın dışında olan şehirlerini bize sunuyor.

Coşkun Aral'ın Türkiye Notları Türkiye’nin saklı hazineleri, gizemleri, hep yanı başınızda ama fark edemediğiniz değerleri, Coşkun Aral’la İZ ekranında. Kimi zaman İstanbul’un yeraltında saklanmış sarnıçları, kimi zaman efsanelerle kilitlenmiş kapılar...

Dışarıdakiler Onların yaptıkları işi ne duymaya ne yapanlarla karşılaşmaya hiç de hazır değiliz aslında.
Yaşamın içindeki sıradan meslekler yerine, onlar zevklerini işleri haline getirdi.

Doğanın Kanunu Sizi çevreleyen “çevre”yi hiç düşünüyor musunuz? O sizden uzun zamandır yardım istiyor; farkında mısınız? Çığlıklarını duyuyor musunuz?
Biz ve yaşadığımız çevre, aslında bütünün küçücük bir parçası… Dünyanın can damarı doğa, bugün can çekişiyor. Onu yok sayarak atılan her adım ise, geleceğimizi yalnızca biraz daha belirsizleştiriyor.

Duvar Gazeteci Günel Cantak’ın hazırladığı “Duvar” Belgeseli, Kıbrıs Barış Harekatı’ndan Ergenekon’a uzanan Türkiye’nin yakın tarihine Gazeteci suikastları çerçevesinde bakıyor. 1 yıl 10 ay süre zarfında hazırlanan Duvar belgeseli, Abdi İpekçi, Uğur Mumcu, Susurluk, Ahmet Taner Kışlalı ve Hrant Dink başlıklı 5 bölümden oluşuyor. Abdi İpekçi 80 öncesinin Türkiye’sinde uzlaşmayı isteyen etkili bir genel yayın yönetmeniydi.

Dünya Güncesi Uzaklarda gizlenen yerler, insanlar, olaylar ve bilgiler artık çok uzak değil! Gitmek isteyip gidemediğiniz ülkeler, adını daha önce duymadığınız şehirler ve kültürler Dünya Güncesi belgesel kuşağında yer alıyor. Dünya içindeki uzaklık kavramı ekranda değişiyor.

Dünya Güncesi ÇocukYeryüzünün tüm renkleri sizi bekliyor…Dünya çocuklarının tümü rengarenk hayaller kuruyor… Ama ne yazık ki kimileri onları gerçekleştirebilecek kadar şanslı değil…
Çalışan çocuklar…Mülteci çocuklar… AIDS’li çocuklar… Mayınların üzerindeki çocuklar…Dünya çocuklarına bir de İz’in penceresinden bakın…


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.