TIKLA ARA

Ben, Anna - I, Anna

Tüyler ürperten bir cinayet, kendinden bıkmış bir polis müfettişi ve baştan çıkarıcı bir femme fatale...


Ben, Anna - I, Anna filmini Digiturk Moviemax Festival  HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ben, Anna - I, Anna

Ben, Anna - I, Anna izle

İlk Gösterim tarihi:Ben, Anna - I, Anna 01.07.2013 00:45 - 02:21 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Ben, Anna - I, Anna

2012 - ABD , İngiltere , Almanya , Fransa Dram , Gerilim , Gizem türündeki Ben, Anna - I, Anna filmin yönetmenliğini  Barnaby Southcombe yapmaktadır.Film Oyuncuları Charlotte Rampling, Gabriel Byrne, Hayley Atwell oluşmaktadır.

Tüyler ürperten bir cinayet, kendinden bıkmış bir polis müfettişi ve baştan çıkarıcı bir femme fatale... Fransız Yeni Dalgası'ndan esinlenen ve İngiltere'de geçen bu kara film, türünün tüm klişeleriyle oynuyor. Filmin kahramanları haftalardır uykusuzluk çeken Başkomiser Bernie Reid ve gizemli dul Anna. Bernie ve Anna ilk kez bir çöpçatanlık partisinde karşılaşıyor ancak Anna daha sonra bir araya geldiklerinde ne Bernie'yi ne de ilk karşılaşmalarını hatırlıyor. Anna'nın vahşice işlenmiş bir cinayete bulaştığı ortaya çıkınca Bernie'nin mesleki kaygılarıyla sevgi ve yakınlık ihtiyacı çatışıyor. Ne var ki, Anna'nın zihnindeki karmaşa çözülünce ortaya çıkan gerçek her ikisine de çok ağır gelecektir

Charlotte Rampling (d. 5 Şubat 1946) İngiliz sinema oyuncusu ve eski modeldir. Sturmer, Essex'te ressam bir anne ile atlet ve askeri memur olan bir babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. 17 yaşında reklam rolleriyle oyunculuk kariyeri başladı. Önemli filmleri arasında; Henry VIII and His Six Wives, The Night Porter (Gece Bekçisi), Zardoz, The Verdict, Stardust Memories, Angel Heart (Şeytan Çıkmazı), The Wings of Dove, Sous le Sable (Kumun Altında) ve Swimming Pool (Havuz) gösterilebilir.

Hayley Atwell 2005'te The Guildhall School'un müzik ve drama bölümünü bitiren oyuncu, Birkaç televizyon işinin ardından Allen'dan teklif aldı. Cassandra'nın Rüyası'nda Colin Farrell, Ewan McGregor gibi isimlerle kamera karşısına geçen Atwell, 'Film dünyasına böyle bir film, yönetmen ve oyuncularla birlikte girmek benim için büyük bir şans' diyor. Allen da 'Hayley çok güzel biri, onu keşfeden kişi olarak anılmaktan büyük mutluluk duyacağım' diye konuşuyor.

IMDB Puanı: 5.8/10 ( 453 kişi oy verdi.)

Resimler

Ben, Anna - I, Anna izle

 

Ben, Anna - I, Anna izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, i anna izle, digiturk filmleri, ben, anna izle, ben, anna konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.