TIKLA ARA

Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code

Bir gece, Louvre müzesi müdürü öldürülmüş olarak bulunur. Bu olay üzerine ünlü simgebilim Profesörü Robert Langdon (Tom Hanks) Louvre müzesine çağırılır.


Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code

Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code izle

İlk Gösterim tarihi:Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code 17.07.2013 21:15 - 23:33  Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code

2006 - ABD Dram , Gerilim türündeki Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code filmin yönetmenliğini Ron Howard yapmaktadır.Film oyuncuları Tom Hanks , Jean Reno , Audrey Tautou , Ian McKellen , Paul Bettany oluşmaktadır.

Bir gece, Louvre müzesi müdürü öldürülmüş olarak bulunur. Bu olay üzerine ünlü simgebilim Profesörü Robert Langdon (Tom Hanks) Louvre müzesine çağırılır. Müze müdürü ardında esrarengiz bir simge dizimi ve ipuçları bırakmıştır. Kendisi de tehlikede olan Langdon, polis kriptoloji uzmanı Sophie Neveu'nün (Audrey Tautou) yardımıyla, Leonardo Da Vinci'nin çalışmalarında bir dizi akıl almaz sırrı çözer. Tüm bu sırlar onları, hayatlarını 2000 yıldır gizli kalan eski bir gizemi korumaya adamış gizli bir topluluğa götürür.

Thomas Jeffery Hanks 1956 Amerika Doğumlu. Dramadaki başarısını kanıtlamadan önce bir çok aile ve komedi filmlerinde rol almış ve 2 oskar ödüllü ve tüm zamanların en çok kazanan ve beyazperdenin önemli aktörlerinden biri.Başarılı geçen bir eğitim hayatı ve çok önem verdiği ailesine bağımlı olarak bilinen aktör başarısının sırrını aliesine bağlamaktadır.Başarılı meslek hayatının ona getirdiği ödüllerden bazıları

Jean Reno  Önce L'avant Dernier (1981), ardından Le Dernier Combat (1983) tamamlanır. La Dernier Combat filmi ile birçok Fransız Film Ödülleri alırlar. 1985'te Subway'i çekerler. 1988'de beklediği çıkışı Besson'un Le Grand Bleu'su (The Big Blue) ile yakalar. Big Blue, Fransa ve tüm Avrupa'da mükemmel gişe yapar ve Reno'nun şöhret patlayışının onayı olur. La Femme Nikita (1991) filminde, kısa rölünde bir tetikçiyi canlandırır. Bu karakter Besson'un 1994 kült karakteri Leon'a bir köprü görünümündedir. 1993'de Les Visiteurs (The Visitors) Fransa'da büyük başarı getirir.18 Kasım 1994'de The Professional filmi ile Reno, Hollywoodda gerçek yerini bulur. Bu film Besson ve Reno'nun Amerikan hayran kitlesinin alt yapısını oluştururken, fanatik hayranlarının kalbine kült bir kahraman olarak imza atar. Filmin Amerikan seyircisine ağır gelen 23 dakikası çıkartılır. Ancak 15 Ağustos 2000 yılında un-cut versiyonunun, Amerikadaki hayranlarına da ulaşması düşünülerek DVD'si piyasaya sürülür.

IMDB Puanı: 6/4 ( 208197 kişi oy verdi.)

Resimler

Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code izle

 

Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, da vinci şifresi konusu, digiturk 2014 filmleri, the da vinci code izle, da vinci şifresi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.