TIKLA ARA

Darısı Başıma - The Wedding Planner

Mary Fiore, San Francisco'nun en prestijli evlilik planlamacılarından biridir ve başkalarının aşklarını evliliğe dönüştürmekten kendisine ait bir aşk hayatı fikri ona çok çok uzaktır.


Darısı Başıma - The Wedding Planner filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Darısı Başıma - The Wedding Planner

Darısı Başıma - The Wedding Planner izle

İlk Gösterim tarihi:Şafak - Dusk   12.8.2013 20:45 - 22:27   Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Darısı Başıma - The Wedding Planner

2001 - Almanya , ABD Dram , Komedi , Romantik türündeki Darısı Başıma - The Wedding Planner   filmin yönetmenliğini Adam Shankman yapmaktadır.Film oyuncuları Jennifer Lopez , Matthew McConaughey , Judy Greer , Bridgette Wilson , Justin Chambers oluşmaktadır.

Mary Fiore, San Francisco'nun en prestijli evlilik planlamacılarından biridir ve başkalarının aşklarını evliliğe dönüştürmekten kendisine ait bir aşk hayatı fikri ona çok çok uzaktır.Fiore son olarak internetin en büyük iş kadınlarından Fran Donolly'nin düğününü planlaması için tutulmuştur. Bu yeni işinin sevincini yaşamakta olan Mary, bir gün yolda yürürken caddenin yukarısından kendisine doğru kaymakta olan büyük bir çöp kutusunun altında kalmaktan son anda kurtulur. Üzerine atlayarak onu çöp kutusundan kurtaran yakışıklı Dr. Steve Edison'la birlikte hayatının en güzel akşamını geçirdikten sonra Mary sonunda aşka inanmak için bir nedeni olduğunu farkeder. Fakat durum Mary'nin zannettiğinden çok daha karmaşık bir hal alacaktır çünkü Steve, Fran Donolly'nin müstakbel eşidir ve Mary de onların düğün planlamacısıdır. Mary'nin başına gelebilecek en kötü şey gelmiş, kariyeri ile duyguları arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır.Mary işlerin daha fazla karışamayacağını düşünmektedir ki babası Salvatore'nin, kızını Sicilya'ya henüz gelmiş olan Massimo Lanzetta ile evlendirmek için hazırlıklara başlamış olduğunu öğrenir.

Jennifer Lynn López, 24 Temmuz 1969'da New York'un bir mahallesi olan Bronx'ta doğdu. Amerikalı aktrist, latin pop müzik şarkıcısı, moda tasarımcısı ve dansçıdır. J-Lo veya J.Lo ismi ile de bilinir.
Porto Riko soyundan olması onun şov dünyasına girmesini kolaylaştırmıştı.Çünkü o dönemlerde Ricky Martin ve Enrique Iglesias'ın öncülük ettiği ve 90'ların sonlarına doğru başlayan Latin Pop müzik dalgası tüm dünyayı etkisi altına almıştı. Jennifer Lopez Latin müziğin kadın öncüsü olup Latin müziğin patlama yapmasını sağlamıştır.Tüm dünyada plakları 40 milyondan fazla satmıştır.

Mary Kathleen "Kay"'in (kızlık soyadı; McCabe) üç oğlundan biri olarak, Uvalde, Teksas'ta dünyaya geldi. Annesi bir öğretmen, babası James Donald McConaughey ise akaryakıt istasyonu sahibi idi, babası iş hayatına atılmadan önce Green Bay Packers futbol takımının bir oyuncusuydu. McConaughey, İrlandalı kökene sahiptir ve hristiyanlığa inancı bulunmaktadır. McConaughey'nin annesi ve babası boşandıktan sonra birkaç kez yeniden evlendiler. McConaughey bunu "Aşk ama istikrarsız bir ilişki" olarak yorumladı.

Bridgette Wilson 25 Eylül 1973 yılında Gold Beach/Oregon'da doğan Amerikalı aktris, şarkıcı ve model. Kathy ve Dale Wilson'un kızıdır. Kendisi gibi oyunculuk yapan Tracy Wilson adında kız kardeşi vardır.

Justin W. Chambers, Amerikalı aktör ve Calvin Klien markasının modeli. 2005 yılında başladığı ABC kanalının ünlü dizisi Grey's Anatomy'deki Dr. Alex Karev karakteriyle tanınmıştır. Aynı zamanda CBS kanalının dizilerinden olan Cold Case'deki rolüylede ismini bir üst noktaya çıkartabilmiştir.

IMDB Puanı: 6.5/10 ( 1608 kişi oy verdi.)

Resimler

Darısı Başıma - The Wedding Planner izle

 

Darısı Başıma - The Wedding Planner izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, the wedding planner izle, digiturk 2014 filmleri, darısı başıma konusu, darısı başıma izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.