TIKLA ARA

Digiturk Aralık Ayı 3D Filmleri

Aralık ayı 3D film ziyafeti Beyazperdenin enleri 3D Digiturk 399. kanalda! Macera, aksiyon, komedi ve heyecan duygularınızı üçüncü boyutla birleştirmeye hazır olun.


Bu Filmleri 3D Digiturk 399. kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Digiturk Aralık Ayı 3D film ziyafeti Beyazperdenin enleri 3D Digiturk 399. kanalda! Macera, aksiyon, komedi ve heyecan duygularınızı üçüncü boyutla birleştirmeye hazır olun.

Freddie Frogface

Freddie Frogface
izle

Freddie Frogface Film Konusu

Victor yaz aylarını, muziplik yapıp, büyükleri kızdırarak geçirir. Bir gün kasabaya gezici bir sirkin gelmesiyle olaylar değişir. Sirkin sahibi herkesin son gösteride kendi yeteneğini gösterebileceğini söyler. Ne var ki Victor, kasabanın en çirkin ve kötü kişisi Freddy Frogface'in rakibi ve hedefidir. Acaba Victor ve arkadaşları Freddy'nin bu hain planlarının önüne geçebilecekler midir?

Gösterim Tarihi : 21 Aralık Cuma 13:05

 Gösterim Tarihi : 21 Aralık Cuma 04:20

Gösterim Tarihi : 29 Aralık Cumartesi 09:00

Hubble

Hubble
izle

 Hubble Film Konusu

Kennedy Uzay Merkezi tarafından fırlatılacak Atlantis uzay mekiğindeki 7 astronotun Hubble teleskobunu onarmak üzere yaşadıkları heyecanlı dakikaların anlatıldığı, insan gözünün görüş alanına sahip ve insan gözüyle aynı konumda yerleştirilmiş iki objektif bulunduran IMAX kameraları ile 3D olarak çekilmiş heyecanlı bir belgesel. Leonardo Di Caprio ise başrollerde.

Gösterim Tarihi : 25 Aralık Salı 14.05

John Carter

John Carter
izle

 John Carter Film Konusu

Gizemli bir madalyonun yardımıyla Barsoom (Mars) gezegenine ışınlanan Carter burada kemik yoğunluğu ve gezegenin yerçekiminin düşük olması sebebiyle yükseklere sıçrayabildiği ve sıra dışı hareketler yapabildiği bir güce sahip olur. Egzotik Barsoom (Mars) gezegeninde geçen sürükleyici aksiyon macera John Carter, fantastik bilim-kurgu severler için Digiturk 399. kanalda.

Gösterim Tarihi :29 Aralık Cumartesi 14.15

Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides

Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides
izle

 Pirates Of The Caribbean Film Konusu

Jack Sparrow ve Barbossa gençlik çeşmesini bulmak için çıktıkları maceralı yolculu sırasında Blackbeard ve kızının da aynı şeyin peşinde olduğunu görürler. Kaptan Jack Sparrow ve Angelica'nın yolları bir kez daha kesişiyor. Ancak Sparrow, emin değil. Bu bir aşk mı, yoksa karşısında gençlik çeşmesini bulmak için onu kullanan bir düzenbaz mı?

Gösterim Tarihi : 30 Aralık Pazar 18.30

Gösterim Tarihi : 31 Aralık Pazartesi 07.20

The Smurfs 3D

The Smurfs 3D
izle

 The Smurfs 3D Film Konusu

İyi bir çocuk olursanız şirinleri görebilirsiniz, hem de 3D! Kötü kalpli büyücü Gargamel mavi şirinleri minik kasabalarının dışına kovalayınca, zavallı şirinler büyülü dünyalarından çıkıp New York'un curcunalı dünyasında buluyorlar kendilerini... Şirinler kendilerini New York'taki Central Park'ın ortasında buluyorlar. Gargamel onları yakalamadan önce kasabalarına dönmenin bir yolunu bulmak zorundalar...

Gösterim Tarihi : 25 Aralık Salı 19.00

Gösterim Tarihi : 26 Aralık Çarşamba 07.40

Transformers: Dark Of The Moon

Transformers: Dark Of The Moon
izle

 Transformers: Dark Of The Moon Film Konusu

Transformers: Dark Of The Moon Autobot'lar Cybertronian'lara ait ayda saklanmış bir uzay gemisinin varlığını öğrenirler ve Decepticon'lardan önce bu geminin sırlarını öğrenmek için harekete geçerler. Autobot'lar Bumblebee, Ratchet, Ironhide ve Sideswipe, Optimus Prime'ın önderliğinde, intikam ateşiyle yanıp tutuşan Decepticon'lara karşı aksiyon dolu yeni bir maceraya hazırlar.

Gösterim Tarihi : 01 Aralık Pazartesi 10.10

Underworld: Awakening

Underworld: Awakening
izle

 Underworld: Awakening Film Konusu

Ünlü seride insanlar vampir ve kurtadam ırklarının varlığını keşfediyor...İnsanlar vampir ve kurtadam ırklarının varlığını keşfedince, büyük bir savaş çıkar. Selene yaşadığı bir olayın ardından gözlerini 12 yıl sonrasına açar, ırklar tamamen yeryüzünden silinmiştir.

Gösterim Tarihi :  16 Aralık Pazar 00.35

Yogi Bear

Yogi Bear
izle

Yogi Bear Film Konusu

Bir belgesel yapımcısı, yeni bir projeyle ilgili olarak Jellystone Park'ına gider ve burada yolu Ayı Yogi, can dostu Boo-Boo ve Ranger Smith ile kesişir. Jellystone Park'ın 100. yıl kutlamaları sırasında, parkın ziyaretçi sayısındaki düşüş nedeniyle Vali Brown, parkı kapatım araziyi satmayı düşündüğünü açıklar. Evlerini kaybetme tehlikesiyle yüz yüze kalan Ayı Yogi ve Boo Boo, Ranger Smith ile güçlerini birleştirip bu durumu engellemeye karar verirler.

Gösterim Tarihi :  20 Aralık Perşembe 06.20

Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleme seçenekleriKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk yogi bear izle, digiturk the smurfs 3d izle, digiturk transformers izle, digiturk john carter izle, digiturk hubble izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.