TIKLA ARA

Digiturk E-Fatura

 

Digiturk E-Fatura

Digiturk faturalarınızı E-Posta olarak alın, ağaçları yaşatın!

Aylık Digiturk ödeme bilgileriniz size kağıt fatura yerine E-Posta yoluyla alabilirsiniz. Hem milyonlarca ağacın kesilmesine engel olup, hem de faturanız kaybolma riski olmadan, tam zamanında size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.. Hemen online işlem merkezine giriş yaparak E-Fatura talebinizi yapabilirsiniz.

E-Fatura talebi için Tıklayınız

Fatura Sorgulaması ve ödemesi için Tıklayınız.

Digiturk E-Fatura

Digiturk E-Fatura talebinizi online işlem merkezinden veya 0212 473 73 73 numaralı müşteri hizmetlerinden de yapabilirsiniz. Online işlem merkezinden işlem yapabilmek için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Yukarıda verilen bağlantıdan giriş yaparak online işlem merkezine üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra üye numarası veya cep telefonu ve şifre ile giriş yapıp E-Fatura talebinizi iletebilirsiniz. Online işlem merkezinden fatura ve borç bilgilerinize ulaşabilir, ödenmemiş faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Üyeliğiniz ile ilgili, bilgi güncelleme, tarife ve paket değişikliği gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Üyeliğiniz ile ilgili bir çok işlemi internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.