TIKLA ARA

Fenerbahçe

Fenerbahçe "Havuz sistemi" Açıklaması


Fenerbahçe Futbol A.Ş. tarafından yapılan açıklamada, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yildırım'ın Yüksek Divan Kurulu toplantısındaki Süper Lig naklen yayın havuz sistemi hakkındaki görüş ve açıklamalarının, kamuoyuna yanlış değerlendirilerek sunulduğu savunularak, "Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın açıklamalarında havuz sistemini tek taraflı olarak sona erdirme beyanı bulunmamaktadır" denildi.

Fenerbahçe'den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada aşağıdaki gibidir:
 
"Başkanımızın açıklamalarında Fenerbahçe'nin havuz sistemini tek taraflı olarak sona erdirme beyanı bulunmamaktadır. Açıklamalarda ısrarla ve önemle belirtilen husus, Fenerbahçe başkan ve yöneticilerinin adil yargılanma hakkına açıkça müdahale eden bazı kulüp başkan ve yöneticilerinin yargılamayı etkileyen eylem ve beyanlardan kaçınmayarak Fenerbahçe'nin marka değerine zarar verme yönündeki eylemlerinin sonlandırılmasına yöneliktir. Açıklamalarda değinilen ana unsur, bu eylem ve tasarrufta bulunan kişi ve kurumların havuz sistemi içerisinde menfaat birliği yaptıkları Fenerbahçe'ye karşı oluşturdukları bu çelişki ve tutarsızlık içeren mevcut durumun bir an evvel giderilmesine yöneliktir."

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: fenerbahçe, digiturk fenerbahçe, lig tv fenerbahçe, digiturk lig tv, fnerbahçe digiturk,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.