TIKLA ARA

Geçmişe Açılan Kapı (The Door)

Gösterim tarihi: Geçmişe açılan kapı (The Door), filmini Digiturk Moviemax Festival'de Cuma 23 Kasım 2012'de Saat 23:15'de, Cumartesi 24 Kasım 2012'de Saat 09:15'de ve Cuma 30 Kasım 2012'de Saat 14:30'de izleyebilirsiniz.


Geçmişe açılan kapı(The Door) filmini Digiturk Moviemax Festival Kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Geçmişe açılan kapı (The Door)

Geçmişe açılan kapı

Gösterim tarihi: Geçmişe açılan kapı (The Door), filmini Digiturk  Moviemax Festival'de Cuma 23 Kasım 2012 'de Saat 23:15'de,Cumartesi 24 Kasım 2012 'de Saat 09:15'de ve Cuma 30 Kasım 2012 'de Saat 14:30'de  izleyebilirsiniz.

 

Geçmişe açılan kapı (The Door), Konusu

2010 Almanya  yapımı Drama türündeki Geçmişe açılan kapı(The Door) filmin yönetmenliğini Anno Saul, yapıyor. Filmin oyuncuları Mads Mikkelsen, Tim Seyfi, Jessica Schwarz, Heike Makatsch, Thomas Thieme 'den oluşuyor.

Konusu:

Geçmişe açılan gizemli bir kapıdan geçen yaşanmış bir kötü olaya engel olan David, bunun karşılık çok daha büyük bedeller ödemek zorunda kalmaktadır. Peki ya siz geçmişe dönebilseydiniz neyi değiştirmek isterdiniz? Söylenmiş hatalı bir söz, atılmış yanlış bir adım, pişmanlıklarınız ? Mutlaka hepimizin geçmişe dair aklına takılan, yüreğini sızlatan acı bir olay ya da hikayesi vardır. Ama büyüklerimizin söylediği gibi Olmuşla ölmüşe hiçbir  çare yok. Geçen zamanın geri gelmemsi, hayta insana en büyük açıyı hep ölüm vermekte ve hepimiz bir gün bu açıyı yaşamak zorundayız. Peki bu zamanı geri almak imkanımız olsaydı?

 Geçmişe geri dönme imkanımız olsaydı? Alman yönetmen Anno Saul'un yönetmenliğini yaptığı, ünü Danimarkalı oyuncu Mads Mikkelsen'in başrolde yer aldığı The Door, geçmişe açılan bir kapıdan geçerek yaşamını  tamamen değiştiren  trajediyi  hayatından değiştirme şansına kavuşan bir adamın serüveni Bu arka kapı, yaşamın geçmişteki aynı seyirde aktığı bir çeşit paralel gerçeklik. Yalnız bu sansı kullanması için bir takım badeler ödemesi lazımdir..

Geçmişte çok yetenekli ve ünlü bir ressam olan David, eski üretkenliğini kaybettiği için buhran içindedir. Karısı Maja'yı olan aşkını artık yitirmiştir ve küçük kızı Leonie'ye karşı da soğuklaşmıtır. Karısının evde olmadığı bir gün karşı komşusuyla yaşadığı kaçamak başına çok büyük bir felaket getirir. Bu sırada arka bahçede kelebeklerin peşinde koşan Leonie, havuza düşerek boğularak hayatını kaybetmişdir. Olaydan hemen sonra evine geri dönen David, havuzda kendi kızının cansız bedenini bulur.

 Bu olaydan tam beş yıl sonra David çok büyük bir bunalıma girmiştir. Küçük kızının ölümünden kendisini sorumlu tutan David, artık ayrı olduğu eski karısından kendisini affetmesini ister. Maja'nın hala çok kızgındır. afetmek istemez David de intihar etmeye karar verir. Ancak en yakın dostu tarafından kurtarılır. Kendini yollara vurduğu sırada bir kelebek, onu gizemli bir geçide götürür. Bu kapıdan geçen David bir anda beş yıl önceye gider. kızı henüz ölmemiştir kızını kurtarması içi yalnız bir kaç dakikası vardır. David bu sefer kızını ölümden kurtarır. Ancak bu esnasında beş yıl önceki halini öldürür. Bu sefer eline geçen ikinci şansını iyi kullanıp eski David'in hatalarını tekrarlamadan ailesini geri kazanmaya çalışır. Ne var ki bu gizemli geçidi bilen başkaları da vardır. Artık ailesini dış dünyaya dan koruması gerekmektedir.  Resimler

 

Geçmişe açılan kapı
izle

 

Geçmişe açılan kapı
izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, the door izle, moviemax festival, digiturk izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.