TIKLA ARA

Git Başımdan (Due Date)

2010 ABD yapımıdır Komedi, Macera, türündeki Git Başımdan (Due Date) filmin yönetmenliğini Todd Phillips yapıyor. Filmin oyuncuları Robert Downey Jr., Zach Galifianakis, Michelle Monaghan, Jamie Foxx, Charlie Sheen'den oluşuyor.


Git Başımdan (Due Date) filmini Digiturk Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Git Başımdan (Due Date)

Git Başımdan (Due Date)

Gösterim tarihi: Git Başımdan (Due Date), 05:10 20 Aralık Perşembe 19:10 21 Aralık Cuma 08:40 28 Aralık Cuma 21:00 29 Aralık Cumartesi 10:35  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Git Başımdan (Due Date)

2010 ABD yapımıdır. Komedi, Macera, türündeki Git Başımdan (Due Date)  filmin yönetmenliğini Todd Phillips yapıyor. Filmin oyuncuları Robert Downey Jr., Zach Galifianakis, Michelle Monaghan, Jamie Foxx, Charlie Sheen'den oluşuyor.

Git Başımdan (Due Date) Konusu:

Peter Highman  beş gün sonra doğuma girecektir karısına yetişmek ve zamanında orada olmak için Atlanta'da çok hızlı hareket etmesi gereken bir baba adayıdır. Ancak uçağa binememiştir ve tüm programı alt üst olmuştur. Kendisini Ethan Tremblay'in arabasında bulan Peter, karısının yanında zamanında olabilmek için bu yolculuğu yapmak zorunda kalcaktır. Tüm ülkeyi bir uçtan diğerine katedeceği yol arkadaşı ise tam anlamıyla bir baş belasıdır.

Bu dünyada herkes, ömründe bir kez de olsa mecburi bir uzun yol arkadaşlığı'na maruz kalmıştır. Tanımadığım biriyle saatlerce nasıl yan yana oturacağım diye her seferinde kara kara düşünürsünüz. Muhtemelen mesafeli bir merhabadan sonra ya uyku pozisyonuna geçiyor ya da kulaklığınızı takıp müzik dinlersiniz. Lakin bazen kader ağlarını örüyor. Üstüne vazife olmayan özel sorular sormaya meraklı tonton bir teyze hevesle yanınıza oturuyor ve maalesef siz de, onun cüretkâr sohbet girişimlerini savuşturamayacak kadar kibar ve aile terbiyesi almış birisiniz.

Özellikle ailece çıkılan ve kabusa dönüşen yol komedilerini izleyerek büyüyen bizim kuşağın ayrı bir keyifle izleyeceği "Due Date, hayal edemeyeceğiniz kadar münasebetsiz bir yol arkadaşıyla Amerika'yı uçtan uca kat etmek zorunda kalan Peter Highman'ın hikayesi anlatılıyor. Şu sıralar The Hangover II ile ortalığı kasıp kavuran, daha önce çektiği Road Triple yol komedilerinde de idmanlı olan usta yönetmen Todd Philips, Due Datete başrolleri Robert Downey Jr. ve Zach Galifianakis gibi karakterlerinin içine cuk diye oturan iki usta ve yetenekli oyuncuya emanet etmiştir.

 Git Başımdan (Due Date)
izle

 

Git Başımdan (Due Date) izle

 

Fragman İzleDigiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk moviemax premier hd , digiturk git başımdan , digiturk moviemax sinema, due date izle, git başimdan izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.