TIKLA ARA

Görev - La Mission

Che River, sert ve kavgacı bir adamdır ve sert bir dünyada nasıl hayatta kalınacağını ve kendine nasıl bakıcağını bilmektedir.Ama bilmediği çok sey vardır bakalım ögrendiği seyler karşısında nasıl davranıcakdır.


Görev - La Mission filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Görev - La Mission

Görev - La Mission izle

İlk Gösterim tarihi: Görev - La Mission filmini 29.03.2013 03:10 - 05:01 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Görev - La Mission, Konusu

2009 - ABD ,Dram türündeki Görünmez Adam - Hollow Man filmin yönetmenliğini Peter Bratt dır.Oyuncuları Benjamin Bratt, Talisa Soto, Kevin Michael Richardson, Lourdes Nadres, Tina Huang'ten oluşmaktadır.

Che River, sert ve kavgacı bir adamdır ve sert bir dünyada nasıl hayatta kalınacağını ve kendine nasıl bakıcagını bilmektedir. Uzun yıllar Alkol kullanan  Alkolden kurtulan, parasını namusuyla kazanan ve en büyük hobisi olan arabalar konusunda yaratıcılığını sergileyen adam, bir gün oğlunun eşcinsel olduğunu öğrenir. O günden sonra hem hayat tarzı hem de değer yargıları tamamen değişecektir.

Peter Bratt Nisan 1944 29 doğumlu Lennart Peter Bratt, İsveçli muhabir.O SAF Lennart Bratt (1903-2001) ve Elsa FACHT (1905-1997) direktörü ve hekimin torunu oğlu ve Şarap Direktörü and Spirits merkezi Ivan Bratt (1878-1956).O 2004 bitmiş nerede Bratt gazetesi Dagens Nyheter için bir gazeteci olarak aktif yıllardır olduResim / Kulturfront içinde dergisi People gazeteci Oca Guillou 3 May 1973 sözde IB mesele ile Bratt birlikte saptandı. Bunun için o casusluk suçundan 12 ay Stockholm 4 Bölge Mahkemesi, Ocak 1974 yılında hapis cezasına çarptırıldı.Ayrıca 1973 yılında yayın Gidlunds yılında IB hakkında kendi kitabını yayınladı, IB ve güvenliğimiz için tehdit vardır ve birkaç kritik raporlar yazılmış İsveç sosyal demokrasi. Kasım 1977 Peter Bratt Komiseri yazdığı bir mutabakat üzerine Dagens Nyheter bir makale yazdı Adalet Bakanı Lennart Geijer bir güvenlik riski oldu. Bu sözde Geijer anlaşma başladı.

Benjamin Bratt (16 Aralık 1963 doğumlu) bir Amerikan aktör. O en iyi film TV dizisi Law & Order ve yaptığı maçta üzerine Rey Curtis rolüyle tanınıyor Miss Congeniality, Köfte, Trafik, La Mission ve Piñero with a Chance Bulutlu Demolition Man, Kan Out Kan,. Halen tıbbi drama dizisi Private Practice.Bratt San Francisco, California, Eldy oğlu (kızlık soyadı Banda), bir hemşire, ve Peter Bratt, Sr, bir sac işçisi doğdu Dr Jake Riley canlandırıyor. Bratt annesi Quechua etnik grubun bir Perulu yerli aktivist; Peru'da doğan, o yaş dokuz ABD'ye taşındı [3] babası Alman ve İngiliz asıllı bir Amerikalı idi.. Onlar San Francisco, 30 Aralık 1960 evli,  ancak Eylül 1967'de boşandı Bratt baba tarafından büyükbabası George Cleveland Bratt (5 Mart 1893 - 29 Mart 1984)., Bir Broadway aktördü. O Detroit, Michigan, 6 Ağustos 1920 tarihinde Bratt büyükannesi Wiltrude Hildner evlendi.

IMDB Puanı:7.6/10 (5 kişi oy verdi.)

Resimler

Görev - La Mission izle

 

Görev - La Mission izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, görev konusu, görev izle, görev oyunculari, la mission izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.