TIKLA ARA

Görevimiz Tehlike 4 (Mission Impossible 4)

2011 ABD yapımı Aksiyon, Casusluk, Gerilim, Macera, türündeki Görevimiz Tehlike 4 (Mission Impossible 4) filmin yönetmenliğini JBrad Bird yapıyor. Filmin oyuncuları Tom Cruise, Josh Holloway, Jeremy Renner, Paula Patton, Simon Pegg'den oluşuyor.


Görevimiz Tehlike 4 (Mission Impossible 4) filmini Digiturk Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Görevimiz Tehlike 4 (Mission Impossible 4)

Görevimiz Tehlike 4 (Mission Impossible 4)

Gösterim tarihi: Görevimiz Tehlike 4 (Mission Impossible 4),  21 Aralık Cuma 8:30 , 27 Aralık perşembe 21:00  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Görevimiz Tehlike 4 (Mission Impossible 4)

2011 ABD yapımı Aksiyon, Casusluk, Gerilim, Macera, , türündeki Görevimiz Tehlike 4 (Mission Impossible 4)  filmin yönetmenliğini Brad Bird yapıyor. Filmin oyuncuları Tom Cruise, Josh Holloway, Jeremy Renner, Paula Patton, Simon Pegg'den oluşuyor.

Konusu:

IMF küresel bir terörist bombalama komplosuna dahil olduğunda kapatılır. Ethan Hunt ve yeni ekibi teşkilatın adını temize çıkarmak için Hayalet Protokol adında gizli bir göreve başlatılır. Yardım almadan, kimseyle iletişime geçmeden ve tamamen gizli olarak görevi tamamlamaları gerekiyor.

Mission Impossible bu son serisi olan dördüncü filmi Mission: Impossible:-Ghost Protocol', serinin yıldızı Tom Cruise'un çok zahmetli bir şekilde çekilen filimi teknolojik bir aksiyon filmi.  Brian De Palma, John Woo ve J. J. Abrams gibi bol aksiyonlu sinemasında uzmanlaşmış isimlerden sonra Brad Bird güzel bir tercih olarak filmde yer almaktadır. Seri üzerinde bizzat söz sahibi olan Tom Cruise'un sinema duygusu ve enerjisi yüksek animasyon filmlerine imza atan Bird'i seçmiş olması şaşırtıcı değil.

 Görevimiz Tehlike 4 (Mission Impossible 4)
izle

 

Görevimiz Tehlike 4 (Mission Impossible 4) izle

 

Fragman İzleDigiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular:

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.