TIKLA ARA

Guilty

Masum oldukları ortaya çıkmış, suçlamalardan aklanmışlardı. Hatta devlet onlara meblağı açıklanmayan yüklü bir tazminat dahi ödemişti.


Guilty filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Guilty

Présumé Coupable

Gösterim tarihi: Guilty ,27 Aralık 2012 Perşembe 21:30, 28 Aralık 2012 Cuma 22:10 Digiturk Moviemax Festival kanalından izleyebilirsiniz.

 

Guilty

2011 Fransa yapımıdır.  Dram, türündeki Guilty  filmin yönetmenliğini Vincent Garenq, yapıyor. Filmin oyuncuları Philippe Torreton, Noémie Lvovsky, Farida Ouchani, Olivier Claverie, Raphaël Ferret'den oluşuyor.

Guilty Konusu:

Mutlu bir aile babası bir gün polislerin evine gelmesiyle tatsız bir davanın konusu haline gelir. Küçük çocuklara taciz ve tecavüz ile suçlanır. Adam zaman geçtikçe masum olduğunu ispat etmenin zor olduğunu fark eder, adeta bir iftiraya kurban olmuştur.

Fransız adaletini özeleştiriye çağıran bu olayda medyanın tutumunun da ne denli etik olduğu tartışıldı. Aksi kanıtlana dek herkes suçsuz muydu gerçekten? Onlar kamuoyu nezdinde de yargısız infaza kurban gitmemişler miydi?

İşte o zanlılardan biri olan Alain Marécaux, bu elim hadisenin ardından yaşadıklarını kaleme aldığı bir otobiyografi yazdı. Vincent Garenq'in yönettiği 2011 yapımı Guilty de (Présumé Coupable) büyük ölçüde bu kitapta yazılanlara sadık kalarak olayı Alain Marécaux'nun bakış açısıyla yansıtıyor.

 Présumé Coupable
izle

 

Présumé Coupable izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, digiturk sinema, digiturk moviemax festival , digiturk filmleri, digiturk moviemax kanalı,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.