TIKLA ARA

Jane Austen Kitap Kulübü - The Jane Austen Book Club

Kalifornaya'da yaşayan beş kadın ve tanıştıkları bir erkek, Jane Austen kitapları konusunda tartışmaya başlarlar.


Jane Austen Kitap Kulübü - The Jane Austen Book Club filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Jane Austen Kitap Kulübü - The Jane Austen Book Club

Jane Austen Kitap Kulübü - The Jane Austen Book Club izle

İlk Gösterim tarihi:Jane Austen Kitap Kulübü - The Jane Austen Book Club  14.8.2013 20:45 - 22:26  Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Jane Austen Kitap Kulübü - The Jane Austen Book Club

2007 - ABD Tür : Dram , Romantik türündeki Jane Austen Kitap Kulübü - The Jane Austen Book Club filmin yönetmenliğini Robin Swicord yapmaktadır.Film oyuncuları Emily Blunt , Maggie Grace , Maria Bello , Hugh Dancy , Kevin Zegers oluşmaktadır.

Kalifornaya'da yaşayan beş kadın ve tanıştıkları bir erkek, Jane Austen kitapları konusunda tartışmaya başlarlar. Tartışma öyle bir noktaya gelir ki, oyunu sürdürmeye kararlı bu altı kişi 21. yüzyılda Austen'in kitaplarını kendi ilişkilerinde sahnelemeye başlarlar. Sylvia 20 yıl sonra kocası onu üç çocuğuyla terk ettiğinde şok geçirecek, en iyi arkadaşı Jocelyn kendisini köpeğiyle birlikte yapayalnız bir hayat süren kadın olarak bulacak, Fransızca öğretmeni Prudie kocası dışında başka bir adam tutkuyla bağlanacak, bir çok defa evlenmiş Bernadette mutluluk için bir şans daha arayacaktır. Genç bilimkurgu fanı Grigg ise beş romanın tek erkek kahramanı olacaktır ..

Emily Olivia L. Blunt (23 Şubat 1983) Altın Küre ödülllü İngiliz aktris. My Summer of Love ve The Devil Wears Prada filmleri ile tanınır. 2007 Altın Küre ödüllerinde TV dalında Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü BBC'nin TV filmi Gideon's Daughter ile kazanmış ve aynı yıl Sinema dalındaki Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne The Devil Wears Prada filmi ile aday gösterilmiştir.

Maggie Grace, Worthington, Ohio'da doğdu. Fakat şu anda Los Angeles'da yaşamaktadır.Grace ekranlarda ilk kez haftalık bir internet yapımı olan Rachel's Room adlı programda göründü. Program, Sony'e ait olan ScreenBlast adlı internet sitesinde 2001-2002 yıllarında yayınlandı. Ardından 2002'de kariyerine 'Murder in Greenwich' ve 'Shop Club' adlı filmlerde başrol oynayarak devam etti. 2003 yılında '12 Mile Road' adlı filmde Tom Selleck ve Wendy Crewson'un sorunlu kızını canlandırdı.

Hugh Dancy İngiliz aktör Hugh Dancy 1975 yılında doğdu. Annesi bir yayıncı, babası da bir yazar ve bir felsefe profesörüdür. Kate adında bir kız kardeşi, Jack adında da bir erkek kardeşi vardır.

IMDB Puanı: 6.8/10 ( 15,726 kişi oy verdi.)

Resimler

Jane Austen Kitap Kulübü - The Jane Austen Book Club izle

 

Jane Austen Kitap Kulübü - The Jane Austen Book Club izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, the jane austen book club izle, digiturk 2014 filmleri, jane austen kitap kulübü konusu, jane austen kitap kulübü izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.