TIKLA ARA

Kalan İzin - Resturlaub

Orta yaş krizi yaşayan bir adam, hayatını sıkıcı bir hale getiren rutinden uzaklaşmak için dünyanın öteki ucuna gitmeye karar verir


Kalan İzin - Resturlaub filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kalan İzin - Resturlaub

Kalan İzin - Resturlaub izle

İlk Gösterim tarihi:Kalan İzin - Resturlaub 27.06.2013 15:44 - 17:19  Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Kalan İzin - Resturlaub

2011 - Almanya Komedi türündeki Kalan İzin - Resturlaub filmin yönetmenliğini Gregor Schnitzler yapmaktadır.Film oyuncuları Stephan Luca , Mira Bartuschek , Melanie Winiger , Antoine Monot Jr. , Martina Hill oluşmaktadır.

Melanie Winiger hayranları buraya Orta yaş krizi yaşayan bir adam, hayatını sıkıcı bir hale getiren rutinden uzaklaşmak için dünyanın öteki ucuna gitmeye karar verir

Mira Bartuschek (17 Şubat 1978 yılında Krefeld ) bir Alman aktris .Mira Bartuschek 1999 yılında ilk dikkat çeken Hans-Christian Schmid en sineması başarısı Crazy : Bu genç Benjamin (ve kız kardeşi oynadığı Shia LaBeouf ). Bir yıl sonra o oldu Rainer Matsutanis Sat.1 TV filmi Cinayet Davet onlar kendi oyunculuk eğitimi (1998-2001) sırasında alınan her ikisi de rolleri görmek için Otto Falkenberg Okulu Münih. Içinde kız rolü için Roberto Zucco de Münih Oda maçlar , o bir, 2001 yılında yalnız fiyat alınan Alman federal rekabet tiyatro okullar . Eğitim tamamlanması da 2005 yılına kadar kaldı Hamburg Deutsches Schauspielhaus, en topluluk Mira Bartuschek üyesiydi hemen sonra. 2005 2007 o Tiyatro Zürih topluluk bir parçasıydı.

Stephan Luca ( 3 Temmuz 1.974 yılında Stuttgart ; aslında Stephan Hornung ) bir Alman aktör . Filmin çekimleri sırasında dağ rahip - Aşk ve Diğer Sürprizler 2005 o sahne adı Luca aldı.Okul Luca yaptığı süre boyunca oyunculuk ile ilgilenen, ve o, 1997 yılından 2000 yılına kadar bir eğitim mezun Müzik ve Hamburg Tiyatro Üniversitesi . Diploma üretiminde Romeo rolüyle Romeo ve Juliet , o alınan Friedrich-Schutter fiyat Hamburg Genç Aktörler Teşvik için. Bundan sonra, o da en sinemalarda oynadı Zürih ve Hamburg tiyatro.

Melanie Winiger , (22 Ocak 1979 doğumlu Zürih ) eski olan Bayan İsviçre kazanan ve güncel sinema oyuncu ve modeli .Bir kızı olan Almanca konuşulan İsviçre ulusal ve bir Kanadalı bir Hint kökenli, Melanie Winiger büyüdü Ticino , İtalyanca konuşan bölgesi İsviçre .

IMDB Puanı: 5/2 ( 627 kişi oy verdi.)

Resimler

Kalan İzin - Resturlaub izle

 

Kalan İzin - Resturlaub izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax famili hd, resturlaub izle, digiturk izle, kalan izin konusu, kalan izin izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.