TIKLA ARA

Mickey Fare'nin Kulüp Evi -Mickey Mouse Club House

Mickey Mouse ve arkadaşları Kulüp Evi'ndeki maceralarında her defasında hem eğlendiriyor hem de yeni bilgiler öğretiyor. Mickey Fare'nin Kulüp Evi sayesinde ekran başına gecen çocuklar her gün yeni hikayeler ile günlerini güzel geçiriyorlar hem de gelişimlerine fayda sağlıyorlar.


 Mickey Fare'nin Kulüp Evi -Mickey Mouse Club House  çizgi  filmini Digiturk Disney Junior kanalından  izleyebilirsiniz.

Mickey Fare'nin Kulüp Evi -Mickey Mouse Club House


 Mickey Fare'nin Kulüp Evi -Mickey Mouse Club House

 Mickey Fare'nin Kulüp Evi -Mickey Mouse Club House , çizgi filmini Disney Junior  kanalından izleyebilirsiniz.

 Mickey Fare'nin Kulüp Evi -Mickey Mouse Club House ,

Mickey Mouse ve arkadaşları Kulüp Evi'ndeki maceralarında her defasında hem eğlendiriyor hem de yeni bilgiler öğretiyor. Mickey Fare'nin Kulüp Evi sayesinde ekran başına gecen çocuklar her gün yeni hikayeler ile günlerini güzel geçiriyorlar hem de gelişimlerine fayda sağlıyorlar. Bu Çizgi filim sayesinde çocuklar harfleri ve kelimeleri öğrenecek, şekilleri keşfedecek ve de matematik bilgilerini geliştirebiliyorlar. Tüm bu aktivitelerde Mickey Mouse, Donald Amca, Minnie ve Daisy onlara eşlik edecek. Bitmedi! Üstelik Mickey ve arkadaşlarının yer aldığı harika bir de hikaye izleme fırsatı yakalıyorlar.

Karakterler

Miki Fare karakteri,  Mickey Fare'nin Kulüp Evi'in baş kahramanı her gün yeni maceralar keşfediyor yaramazlıkları ve meraklılığı sayesinde her gün yeni bilgiler öğrenmesine neden oluyor.Arkadaşları tarafından çok sevilen Mickey çok akılı bir faredir.


Donald Amca karakteri,  Mickey Fare'nin Kulüp Evi en bilginidir.Engin bilgileri ile sevimli kahramanlarımıza yol gösteriyor.Yaramazlık yaptıklarında onlara kızıyor ve uyarıyor yeri geldiğinde onlarla oynuyor.Her turlu işin üstesinden gelen  Donald Amca sayesinde ekran başındaki çocukları çok eğlendiriyor.

Minnie karakteri "Parıltı" adıyla bilinen çizgi roman hikayesinin baş kahramanıdır tam adı Minnie Mouse olarak bilinmektedir. Minnie bugüne kadar, onun için yinelenen bir ad olmuştur. Mickey Fare'ninkız arkadaşını olan Minnie çizgi filminde sevimli ve güzel bir fareyi canlandırıyor.

Daisy  Donald Duck'ın kız arkadaşı olarak bilinen Daisy sevimli tatlı bir o kadarda süslüdür.Çantaları takıları ve ayakkabıları ile küçük kızların büyük ilgi odağıdır.Macerasına Donald Duck ile devam eden Daisy bilgili ve görgülü davranışları ile ekran başındaki çocuklara örnek olmaya devam ediyor.

 

  Mickey Fare'nin Kulüp Evi -Mickey Mouse Club House  izle

 

 Mickey Fare'nin Kulüp Evi -Mickey Mouse Club House  izle


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk, miki fare izle, disney junior kanalından, mickey fare kulüp evi, donald amca çizgi filmi,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.