TIKLA ARA

Prestij (The Prestige)

Gösterim tarihi: Prestij (The Prestige),24 Aralık Pazartesi 21.15, 25 Aralık Salı 10.55, 30 Aralık Pazar 23.00, 31 Aralık Pazartesi 07.15 Digiturk Moviemax Stars HD kanalından izleyebilirsiniz.


Prestij (The Prestige) filmini Digiturk Moviemax Stars HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Prestij (The Prestige)

Prestij (The Prestige)

Gösterim tarihi: Prestij (The Prestige),24 Aralık Pazartesi 21.15, 25 Aralık Salı 10.55, 30 Aralık Pazar 23.00, 31 Aralık Pazartesi 07.15   Digiturk  Moviemax Stars HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Prestij (The Prestige)

2006 ABD yapımıdır. Casusluk, Dram, türündeki Prestij (The Prestige)  filmin yönetmenliğini Christopher Nolan yapıyor. Filmin oyuncuları Christian Bale, Hugh Jackman, Scarlett Johansson, Michael Caine, Andy Serkis'den oluşuyor.

Konusu:

19. yüzyılda yaşamış iki genç sihirbazın, rekabet ve hırsla harmanlanan hikayesinin anlatıldığı aynı isimli romandan uyarlanan The Prestige, muhteşem kadrosu, sıradışı ve dahiyane senaryosu, sürekli canlı tuttuğu merak duygusuyla bir başyapıt niteliğindedir. Sihirbazlığın son derece moda olduğu bir dönemde geçen filmde en iyi olma ve kusursuz sihri yapma hırsı uğruna iki sihirbazın ne kadar ileri gidebileceğini gözler önüne seriyor. .

Film, başarılı bir sihirbazlık gösterisinin üç evreden oluştuğunu vurgulayarak başlıyor. Vaat, dönüm noktası ve prestij... Nolan, filmi çekerken de bu kurguya sadık kalmış adeta. Üç evreden oluşan The Prestige, Christopher Nolan'ın sihirbazlık gösterisi niteliğinde... Gösteriyi çözmek için ise yapmanız gereken tek şey dikkatli bakmak'...


Beğenilen yönetmen Christopher Nolan'dan (Memento, Batman Başlıyor) illüzyon kumaşından örülmüş bir macera geliyor. Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri'nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir susuzluğa dönüşen güçlü bir rekabete girişiyorlar.

 

Prestij (The Prestige) izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk moviemax stars hd, digiturk hd sinema izle, digiturk prestij izle, digiturk the prestige seyret, digiturk film paketi,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.