TIKLA ARA

Sadece Sen - Only You

Daha 11 yaşında bir ruh çağırma seansında evleneceği adamın adını gören Faith yıllarca rüyalarının erkeğini ve ideal aşkı bekler.


Sadece Sen - Only You filmini Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sadece Sen - Only You

Sadece Sen - Only You izle

İlk Gösterim tarihi:Sadece Sen - Only You 24.11.2013 20:45 - 22:29 Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Sadece Sen - Only You

1994 - ABD Tür : Komedi , Romantik türündedir.Sadece Sen - Only You filmin yönetmenliğini Norman Jewison yapmaktadır.Film oyuncularını Robert Downey Jr. , Billy Zane , Marisa Tomei , Bonnie Hunt , Siobhan Fallon oluşmaktadır. 

Daha 11 yaşında bir ruh çağırma seansında evleneceği adamın adını gören Faith yıllarca rüyalarının erkeğini ve ideal aşkı bekler. Ne var ki 15 yıllık beklemenin sonunda sıkılacak ve bir doktorla evlenmeye karar verecektir. Nikahtan bir gün önce damadın arkadaşlarından birinin yıllardır beklediği adamın adını taşıdığını öğrenince tüm planlar değişir ve İtalya'ya bir yolculuk şart olur. Zira adam İtalya'dadır.

Robert John Downey, Jr., BAFTA ve Altın Küre sahibi ABD'li oyuncu. Sherlock Holmes ve Iron Man serilerinin yanısıra Chaplin, Natural Born Killers, Good Night and Good Luck, Kiss Kiss Bang Bang, Zodiac, Tropic Thunder ve The Avengers gibi filmler ile de tanınmaktadır.4 Nisan 1965'te New York'ta doğmuştur. Aktör, yazar, prodüktör ve yönetmen olan Robert Downey Sr.'nin oğlu olan Downey Jr., 1970 yılında babasının çevirdiği Pound adlı filmde küçük bir rol alarak sinema kariyerine başlamıştır.

Billy Zane 1966 yılında, Chicago, Illinois'de dünyaya geldi. Her ikisi de amatör olarak oyunculukla uğraşan Yunan asıllı bir anne babanın oğlu olan Zane eğitimini, İsviçre'de ve ABD'de tamamladı. Beyaz perdedeki ilk rolünü 1985 yapımı 'Back to the Future'da alan Zane, serinin 1989 yılında çekilen ikinci filminde de rol aldı. Billy Zane, uluslararası ününü Dead Calm filmindeki psikopat Hughie Warriner rolü ile yakaladı. Zane'in 1989 yılında rol aldığı bir diğer yapım ise NBC televizyonu için çekilen 'The Case of the Hillside Stranglers' oldu.

Marisa Tomei Kuzenim Vinny' filmi ile genç yaşta Occar kazanan yetenekli aktris geleceğin güçlü kadın karakter oyuncularından birisi olacağı gözüyle değerlendiriliyor.Marisa Tomei güzelliğinden ziyade oyunculuğuyla öne çıkmayı başaranlardan. 'Oscar'da Slyvester Stallone'nin kızı olarak perdede gözüktükten sonra 'Kuzenim Vinny' ile bir anda en iyi yardımcı kadın oyuncu Oscar'ına ulaşması şaşkınlık yaratmıştı. Fakat o başarısının tesadüf olmadığını kanıtladı. 'Chaplin' ve 'Saraybosna'ya Hoşgeldiniz' gibi sıradışı yapımlarda rol aldı.

IMDB Puanı: 6,2/10 ( ‎11.811 oy verdi.)

Resimler

Sadece Sen - Only You izle

Sadece Sen - Only You izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, only you konusu, digiturk 2014 filmleri, only you izle, sadece sen izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.