TIKLA ARA

Tamamen Kara Film (Blink)

Tamamen Kara Film (Blink), filmini Digiturk Moviemax Stars HD'de Cuma 16 Kasım 2012'de Saat 21:15'de, Cumartesi 17 Kasım 2012'de Saat 09:55'de ve Çarşamba 21 Kasım 2012'de Saat 12:35'de izleyebilirsiniz.


Tamamen Kara Film filmini Digiturk Moviemax Stars HD Kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Tamamen Kara Film

Tamamen Kara  Film(Blink)

Gösterim tarihi: Tamamen Kara Film (Blink), filmini Digiturk  Moviemax Stars HD 'de Cuma 16 Kasım 2012 'de Saat 21:15'de,Cumartesi 17 Kasım 2012 'de Saat 09:55'de ve Çarşamba 21 Kasım 2012 'de Saat 12:35'de  izleyebilirsiniz.

 

Tamamen Kara Film (Blink) Bilgileri, Konusu

2010 ABD yapımı Drama türündeki Tamamen Kara Film (Blink) filmin yönetmenliğini Stephen Gaghan yapıyor. Filmin oyuncuları Al Pacino, Stephen Gaghan, Stephen Gaghan'dan oluşuyor.

Konusu:

Çocukluğunda geçirdiği bir kaza yüzünden 20 sene hiç birşey göremeyen Emma, yeni gelen bir teknoloji sayesinde görme yeteneğine tekrar kavuşur. Duyarak, tadarak, koklayarak ve dokunarak hayatına yön veren insanoğlu için görmek çok önemli bir duyu. Çevreyi, insanları ve kişiler arasındaki bağlantıyı anlamlandırma süreci için oldukça önemlidir görmek. İnsanlar arası ve kişisel iletişim yöntemlerinde de vücut dilinin %80 etkisi olduğu düşünülürse, bunu anlamlandırmak için görmenin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkıyor. Sonsuz bir karanlık Korkutucu gibi gözükse de, kişilerin keşfedemediği algılarını daha etkili bir biçimde kullanmalarına neden olur.

Görme engellilerin, sosyal hayatın içerisinde olabilmeleri için tüm duyularını tamamıyla kullanan insanlardan daha çok enerji göstermeleri gerektiği bilinir. Neyse ki sürekli gelişen teknoloji, duyma ve konuşma merkezindeki hastalarda yardımcı aygıtlarla cevap verebiliyor. Fakat görme için böyle bir araç yok. Tamamen Kara Film (Blink) filmi ise hayali bir araç yaratarak görme engelerine de rahatsızlıklarına tedavi bulmuş. Fakat teknolojinin tek bir hatası var, o da cihaz yüzünden hastanın görüntüleri geç algılaması.

 Madelein Stowe ve Aidan Quinn'in başrolünü paylaştığı Blink'i Tamamen kara film olarak tanımlamak yanlış olmaz. 1970'lerde gercekleşen  bir suç ve dedektiflik hikâyesi dikkat çekiyor. klasik Amerikan suç draması ve psikolojik gerilim ile Tamamen kara film olarak bildiğimiz noir türü, Blink'te karşımıza neo-noir olarak çıkıyor. Blink'te 1940'ların ve 1950'lerin kara filmlerinde bulunmayan yenilikler ortaya  çıkıyor; kara filmin üzerine bir de teknolojik gelişmeler ekleniyor. Yapım, Karlovy Vary Uluslararası Film Festivalinde krital küreye aday gösterildi. Senaristi Dana Stevens ise, ünlü edebiyatçı Edgar Allan Poe Ödülleri'nde en iyi senaryo alanında  aday oldu. Emmy Ödüllü aktris Laurie Metcaf da bu filmdeki yerini aldı. Şikago rock grubu "The Drovers" filmde birçok sahne gösteriminde yer aldı ve ayrıca üç tema müziği ile filmin soundtrack'ine de büyük katkıda bulundu. Emma (Madeleine Stowe), filmde bu müzik grubunda kemancı olarak yerini alıyor.

 Resimler

Tamamen Kara  Film izle

 

Tamamen Kara  Film izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: tamamen kara film, blink filimi, tamamen kara film hd izle, blink hd izle, kara film izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.