TIKLA ARA

Team Umizoomi

Takım Umizoomi Sayı saymak, ölçüm ya da karşılaştırma yapmak gibi işlemlerde bu sevimli ekibin üyeleri size yol gösterecek.


Team Umizoomi filmini Digiturk Nick jr. kanalından izleyebilirsiniz.

Team Umizoomi

Team Umizoomi

Team Umizoomi , Çizgi filimini Hafta içi  her gün 16:00 - 16:30 saatlerinde Digiturk Nick jr. kanalından izleyebilirsiniz.

Takım Umizoomi Sayı saymak, ölçüm ya da karşılaştırma yapmak gibi işlemlerde bu sevimli ekibin üyeleri size yol gösterecek. Milli, Geo ve Bot yarışmalar düzenliyor, yolculuğa çıkıyor ya da çevrelerini inceliyor. Böylece etraflarındaki sayıları desenleri, şekilleri ve daha pek çok şeyi keşfediyorlar.

Bir görev veya görev, genellikle ihtiyacı olan bir çocuk yardımcı olmak için tamamlanması. Ana görevi tamamladıktan alt görevler birkaç tamamlanmasını gerektirir ve üstesinden gerekir beklenmedik zorluklar genellikle vardır. Her alt-görev genel kalıpları, diziler, sayma, geometrik şekiller, veya diğer yaşa uygun matematiksel kavramlar hakkında matematiksel akıl içerir. Dördüncü duvar kırma ekrandaki karakterleri göstermek görüntüleme çocuğa doğrudan iletişim ve ona teşvik ya da onu gösterisi ile katılmak. Canlı aksiyon ve animasyon karışımı. Ekibi ve çevresi hareketli, ancak yardımcı olan kişi bazen bir yetişkin çoğu zaman gerçek bir çocuk, ya da. Kentte, ya da diğer kalabalık sahnelerde, diğer gerçek insanlar arka planda gösterilir. Normal insanlar ile karşılaştırıldığında, bu takıma animasyon karakterleri bir metre uzunluğunda daha az. Ana görevi tamamlandıktan sonra ekip bir şarkı söylüyor ve adı verilen bir dans yapar Umi Sarsıntı, sallayarak ve ileri geri hızla kıpır kıpır içerir. (Şarkı kendisi bu "Çılgın Sarsıntı" olarak ifade eder.) Göstermek görüntüleme çocuk dans katılmaya teşvik edilmektedir. " Nasıl çalışır? " Bazı bölüm basit bir açıklama gibi süt çiftlikten pazara alır, ya da ne kadar paketler postaneye nasıl sıralanacağını olarak, bir günlük sürecin verilir.

Team Umizoomi  Karakterleri

Milli
Bir kız (Sophia Fox dile getirdiği ve daha sonra, Madeleine Yen Rose) kim desen ve ölçme ile ilgili yetenekleri vardır. O herhangi bir desen onu pembe elbise değiştirebilir ve daha sonra "Desen Güç" söyleyerek bu modelin proje olabilir. Milli genellikle bir şey başarmak için bir model bir sonraki elemanı tamamlamak için gerekli olduğunda göstermek görüntüleme çocukla etkileşim biridir. Onun ponytails "Milli Tedbir" söyleyerek başlatılır şeyler, ölçmek için kullanılabilir. Milli elbise ve kask çiçeklerle pembe ve o Mary-Jane ayakkabı giyer.
Geo
Milli kardeşi. (Ethan Kempner ve daha sonra, Juan Mirt seslendirdiği), her yerde onun Super paten üzerinde yakınlaştırır ve bir mavi kask ve gömlek giyer. Ayrıca geometrik şekiller ile ilgili yetenekleri vardır. Coğrafi bir şekil kemer takar ve şekiller montaj ve sonra "Super Şekiller" söyleyerek bir şey oluşturabilirsiniz. Genellikle, Takım Umizoomi sıkışmış ve onlara yardımcı olmak için araç bir tür edilmesi gerektiğini, Coğrafi ihtiyaç duyduklarını anlamaya, ve inşa edilmesi gereken bir şey için bir plan sunmak ve göstermek anlamaya görüntüleme çocukla etkileşim hangi şekiller mavi-baskı doldurmak için ihtiyaç vardır.
Bot

Yeşil bir robot arkadaş (dile getirdiği Donovan Patton şarkı ve dans etmeyi seviyor ve eğlenmeyi seven, çocuksu bir kişiliğe sahiptir). Onun yeteneklerini matematik ile ilgili daha işlevseldir. Kolları ve bacakları "Silah EXTENDO" veya "Bacaklar EXTENDO" Bazen "Çene EXTENDO!" Diyerek, şeyler ulaşmak için uzatılabilir. O aramalar (Umi Alarm denir) almak için kafasına küçük bir alıcı (bir uydu çanağı gibi) sahiptir. O aynı zamanda onların yardıma ihtiyacı biriyle görüntülü arama gibi onlar videoları / resimleri görüntüleyebilirsiniz ön ("Belly Belly, Belly Ekran!" Gibi stilize bir "Belly Belly Belly Ekran" olarak adlandırılır) bir ekrana sahip. Ayrıca sık sık ekip ihtiyacı ne olursa olsun taşıyan bir Bot-o-mat adı verilen vücudunun arkasında bir saklama bölmesi, vardır. Her bölümde, onların gibi, genellikle Milli tarafından, tanıtıldı "En İyi Robot Arkadaşlar."
Umi Araba
Onların yardıma ihtiyacı her yerde takım sürücüler takımın sevgili küçük turuncu araba. O bölüm "Umigames" Sezon 2 "Basketbol Robotlar" karşı ekibi ile basketbol oynamak görülür. Sezon tek ortasına kadar, o bir yüz ve yakınlaştırma ses yoksun. Daha sonra, o çok cansız bir nesne daha bir karakter olma, bir yüz ve kişilik ile tarz olduğunu.
Doormouse
Takım Umizoomi için Umi Şehir ve bazen arkadaş güvenlik fare. Sık sık bir anahtar belirten erişim için gerekli olan, park ve binaların içine takımın giriş engeller. Ekip daha sonra anahtarı almak için bir matematik ile ilgili sorun tamamlamanız gerekir. Joe Narciso ve daha sonra tarafından ilk dile Chris Phillips de Nick Jr 'in maskotu, 1994 2004 Yüz için ses çalışma sağlanan.
Troublemakers
Bela, 4 ila antagonistlerin bir gruptur. Hayatta onların tek hedefleri tahribat, kaos ve sorun Umicity içinde, hem de yenilgi Takım Umizoomi neden vardır. Onlar kötü niyetli belası yollarını yerine getiren Sorun Ray adı verilen gizli bir silah, ve onlar kurtulmak için kullandığınız Trouble Kamyon, çağrı bir araç var. Küçük Trouble Nick Heatherington tarafından seslendirildi ve Big Trouble tarafından seslendirildi Jason Harris Katz .

  Team Umizoomi izle

 

Team Umizoomi izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: nick jr., team umizoomi çizgi film konusu, digiturk 2014 çizgi filmleri, team umizoomi çizgi film izle, team umizoomi çizgi film,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.