TIKLA ARA

Tibette 7 Yıl - Seven Years in Tibet

Avusturyalı Heinrich Harrer, II. Dünya Savaşı yıllarında ülkesinden uzaklaşarak Himalayalar'a gider.


Tibette 7 Yıl - Seven Years in Tibet filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Tibette 7 Yıl - Seven Years in Tibet

Tibette 7 Yıl - Seven Years in Tibet izle

İlk Gösterim tarihi:Tibette 7 Yıl - Seven Years in Tibet 21.8.2013 21:15 - 23:26 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Tibette 7 Yıl - Seven Years in Tibet

1997 - ABD , İngiltere Tür : Biyografi , Dram , Macera türündeki Tibette 7 Yıl - Seven Years in Tibet filmin yönetmenliğini Jean-Jacques Annaud yapmaktadır.Film oyuncuları Brad Pitt , David Thewlis , Victor Wong , Ingeborga Dapkunaite , Mako oluşmaktadır.

Avusturyalı Heinrich Harrer, II. Dünya Savaşı yıllarında ülkesinden uzaklaşarak Himalayalar'a gider. Tibet yakınlarındaki yasak bölge Lhasa'ya ulaşan Harrer'ın aklı henüz hiç görmediği çocuğundadır. Tibet'e kaçan Harrer, burada çocuk yaştaki kutsal lider Dalai Lama'yla tanışır ve Tibet halkının Çin'den gördüğü zulme tanık olur. Dalai Lama ise halkının onurunu düşünmekte ve Harrer'ın da yardımıyla sürekli kendisini eğitme ve geliştirme çabasındadır.

Brad Pitt Tam ismi William Bradley Pitt olan aktör, 18 Aralık 1963'de Amerika Birleşik Devletleri'nin Missouri eyaletindeki Springfield'da üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya geldi. Pitt ailesi köken olarak İngilizdir.
Missouri Üniversitesi'nin Gazetecilik bölümünden mezun olmasına kısa süre kala, uzun süredir aklında olan aktörlük kariyerini başlatmak için ailesine Pasadena'daki bir Güzel Sanatlar Akademisi'ne devam edeceğini söyleyerek Hollywood'a gitti. Bir süre çeşitli tanıtımlarda tavuk kostümü giyip, limuzin şoförlüğü gibi işler yaptıktan sonra Dallas ve Another World gibi dizilerde küçük roller kapmayı başardı.

Remus Lupin,harry potter'ın babasının en iyi arkadaşlarından biridir. Fenrir Greyback tarafından küçükken ısırılıp bir kurtadam olmuştur. Harry üçüncü sınıftayken onun karanlık sanatlara karşı savunma hocalığını yapmıştır. Zümrüdü anka yoldaşlığının bir üyesidir. Dumbledrore'un güvendiği bir kimsedir. Peter Pettigrew, Sirius Black ve James Potter onun Hogwarts'da sahip olduğu tek arkadaşlarıdır. Üçü de onun kurtdam olduğunu öğrendiklerine Lupin'in sandığının aksine onu bırakmamış hatta onu yalnız bırakmamak için birer Animagus olmuşlardır. Lupin, James Potter, Peter Pettigrew ve Sirius Black ile beraber kendilerine Çapulcular dedikleri bir çete kurmuş ve Harry Potter'ın Hogwarts'taki 3.

Ingeborga Dapkunaite (Ocak 1963 20 doğumlu) bir olan Litvanyalı oyuncu,  Rus filmlerinde daha çok oynar.Ingeborga Dapkunaite doğdu Vilnius , Litvanya SSR . Babası diplomat ve annesi bir meteorolog oldu. Uzun yıllar boyunca ailesi Moskova'da çalıştı ve o sadece tatillerde onları gördüm. O ailesinin uzun devamsızlık sırasında onu dedesi ve amcası ve teyzesi, bir tiyatro orkestra müzisyenler tarafından bakım için.

IMDB Puanı: 6.8/10 ( ?65.960 kişi oy verdi.)

Resimler

Tibette 7 Yıl - Seven Years in Tibet izle

 

Tibette 7 Yıl - Seven Years in Tibet izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, seven years in tibet konusu, digiturk 2014 filmleri, seven years in tibet izle, tibette 7 yıl izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.