TIKLA ARA

TOD Giriş ve Üyelik

Abonesi olduğunuz TOD üyeliğinize giriş yapmak için gerekli olan bilgiler ve bağlantılar bulunmaktadır. Nasıl giriş yapacağınızı hemen öğrenerek işlemlerinizi yapabilirsiniz. TOD girişi yapmak için aboneliğiniz yoksa yeni abonelik paketleri ile ilgili bilgiler verilmektedir.


Digiturk'u artık TOD Uygulaması sayesinde bilgisayarlarınızdan, akıllı telefonlarınızdan, Smart TV veya tabletlerinizden de izleyebileceksiniz.  Digiturk TOD uygulaması ile Web TV'den seyredebileceksiniz.

Cep Telefonu / E-posta / Üyelik Numarası seçeneklerinden birini kullanarak üye girişi yapabilir veya üye değilseniz Süper Lig, Eğlence ve Spor Extra+ paketleri arasından seçim yaparak yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Mevcut Digiturk üyeleri paketleri kapsamındaki içerikleri TOD üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirler.

Digiturk TOD hizmetine Giriş için tıklayınız.

TOD paket satın almak için tıklayınız.

Bu hizmet size çok iyi gelecek! Dıgıturk TOD sayesinde bilgisayar, akıllı telefonlar, tabletler ve Smart TV uygulması ile TV'den rahatlıkla izleyebileceksiniz. Digiturk ile en güzel filmler, en son çıkanlar, favori dizileriniz, belgeselleriniz ve daha yüzlercesini izleyebileceksiniz.

Web'den izle

Digiturk'ün todtv.com.tr adresinde internet üzerinden erişebileceğiniz hizmette bir çok Digiturk kanalına erişebilir, yüzlerce içeriğe dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman ulaşıp izleyebilirsiniz. Canlı yayınların olduğu kanallarda yayını durdurabilir, dilerseniz canlı yayında 12 saate kadar geriye alabilirsiniz.

Cep & Tablet'ten izle

Digiturk'ün TOD uygulaması sayesinde iPhone, iPad ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu veya tabletlerinizden TV kanalını canlı takip edebileceksiniz. Üstelik yayını durdurabilir, geri sarabilirsiniz.

Smart TV'den izle

Digiturk'ün TOD uygulaması sayesinde Smart TV'lerden izleme imkanınız bulunmaktadır.

TOD'da Neler Var?Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.