TIKLA ARA

TOD Yayında Gecikme Sorunu

Yayında gecikme sorunu yaşıyorsunuz eğer ilk önce cihazın bulunduğu ağa başka bağlı cihazların olmamasına özen gösteriniz. Dosya indirme/yükleme veya farklı bir yayın alma işlemi yapılmadığına emin olun. Bu gibi durumlarda eğer bağlantı hızı yeterli seviyede değil ise sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu gibi programlar veya devam etmekte olan işlemler durdurulup tekrardan canlı yayın açılmalıdır.

Düşük donanımlı veya eski versiyonlu yazılım, tarayıcıda veya bilgisayarda açık olan yüksek sayıda uygulama RAM ve CPU'yu yüklenen yük sebebinden dolayı görüntüde donma veya takılmaya neden olur. Bilgisayarınızın donanımın yeterli olup olmadığının teyidi için başka bir site üzerinden içerikleri sorunsuz izleyip izleyemediğini deneyebilirsiniz.

Tüm kontrolleri sonrasında eğer hala sorununuz devam ediyorsa açık olan tüm programlarınızı kapatıp bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.