TIKLA ARA

Umut Işığım - Silver Linings Playbook

Pat Peoples (Bradley Cooper) her zaman bardağın dolu tarafına bakan, Her şeyde bir hayır vardır, sözüne inanan bir adamdır.


Umut Işığım - Silver Linings Playbook filmini Digiturk Salon 1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Umut Işığım - Silver Linings Playbook

Umut Işığım - Silver Linings Playbook izle

İlk Gösterim tarihi:Umut Işığım - Silver Linings Playbook 21.05.2013 18:30 - 20:03 Digiturk  Salon 1 kanalında izleyebilirsiniz.

Umut Işığım - Silver Linings Playbook  Konusu

2012 - ABD Dram , Komedi , Romantik türündeki Umut Işığım - Silver Linings Playbook filmin yönetmenliğini David O. Russell yapıyor.Film oyuncuları Robert De Niro , Bradley Cooper , Chris Tucker , Jennifer Lawrence , Julia Stiles oluşmaktadır.

Pat Peoples (Bradley Cooper) her zaman bardağın dolu tarafına bakan, Her şeyde bir hayır vardır, sözüne inanan bir adamdır. Karısı kendisini başka bir adam için terk ettikten sonra akıl hastanesinde kalan Pat, karısını geri kazanmaya ve hayatını yeniden düzene sokmaya kararlıdır. Moralinin bozulmasına asla izin vermemeye çalışan Pat anne babasının yanına taşınır ve kendisini karısının istediği türden bir adam olmaya çalışmaya adar. Ancak bu zor bir mücadeledir. Taa ki hayatı istediği gibi gitmeyen güzel bir genç kadın olan Tiffany (Jennifer Lawrence) ile tanışana kadar.

Jennifer Lawrence 1990 yılında Louisville, Kentucky'de doğmuştur.. Klise oyunlarında oynadı , 14 yaşında oyuncu olmaya karar vermiştir ve ailesiyle birlikte bir yetenek avcısına başvurmuştur. Liseden 2 yıl erken mezun olmuş ve oyunculuk kariyerine başlamıştır.
Lawrence TBS kanalındaki The Bill Engvall Show büyük kız kardeş Lauren Pearson' ı oynamıştır. Lawrence daha sonra sırasıyla The Devil You Know, Cold Case, Medium, ve Monk Tv serilerinde rol almıştır. 2008′de Jason Freeland'in yönettiği Garden Party isimli filmde küçük bir rol oynadı. Aynı yıl Guillermo Arriaga'in yönettiği büyük bir yapım olan The Burning Plain'da Charlize Theron ve Kim Basinger birlikte oynadı. Bu rolüyle Venedik film festivalinde en iyi gelişmekte olan Aktrist ödülünü aldı.

Robert De Niro
17.08.1943'te New York'da doğan, beş defa Oscar'a aday gösterilen Robert De Niro, iki defa bu ödülü kazanmıştır (1975, 1981). Oscar dışında da bir çok uluslar arası ödüle 34 defa aday gösterilip 23 defa kazanmış olan, olağanüstü yetenekli bir aktördür. Bu büyük aktörün ilk önemli rolü, 1973 yapımı "Bang the Drum Slowly"dir. Ancak önemli çıkış yaptığı film olarak Martin Scorsese'nin yönettiği 1973 yapımlı "Mean Streets" filmdir. The Godfather filmleriyle de o bildiğimiz karizmatik, etkileyici Robert De Niro hafızalarımızla yerleşmiştir. Şu anda "Tribeca Film Center" adında kendisine ait olan yapımcı firmayı yönetmektedir.

MDB Puanı: 7.9/10 ( 194117 kişi oy verdi.)

Resimler

Umut Işığım - Silver Linings Playbook izle

 

Umut Işığım - Silver Linings Playbook izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1, umut ışığım konusu, digiturk filmleri, silver linings playbook izle, umut ışığım izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.