ALAPLI Digiturk Bayileri

ALAPLI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ALAPLI ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine inceleyebilirsiniz. Digiturk ALAPLI bayileri, satış firmaları ve yetkili teknik servislerinin ALAPLI ilçesi için özel olarak yapmış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattından bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sayfamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

ALAPLI Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
EREĞLİM DİJİTAL-SAFİYE ZEYBEK ERDEMİR 94/A MÜFTÜ Mah. EREĞLİ / ZONGULDAK / TÜRKİYE ALAPLIALAPLI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ALAPLI DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ALAPLI Digiturk Kurulumu
- ZONGULDAK beIN Sports Satışı
- Digiturk ZONGULDAK Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ALAPLI Fatura Ödeme Noktaları

 

ALAPLI ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ALAPLI Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Temmuz - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ALAPLI ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ZONGULDAK bayimiz mevcuttur. ZONGULDAK bayi listesi Temmuz itibariyle günceldir.

ALAPLI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ERENKÖY
  • FINDIKLI AĞILI
  • KALE
  • KARŞIYAKA
  • MERKEZ
  • MERKEZ
  • TEPEKÖY
  • YENİ SİTELER


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.