ESENYURT Digiturk Bayileri

ESENYURT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ESENYURT ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış firmalarını ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ESENYURT bayileri, satış firmaları ve yetkili teknik servislerinin ESENYURT ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgiyi 0(212) 986 08 38 numaralı telefon hattından bilgi alabilir ve abonelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sayfamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

ESENYURT Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ASMİN ELEKTRONİK 2. İNCİLER ÇARŞISI A 25 GÜZELYURT Mah. ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE ESENYURT
FLASH ELEKTRONİK-MUHAMMED AHMET TÜREN CUMHURİYET 111 İSTİKLAL Mah. ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE ESENYURTESENYURT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ESENYURT DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ESENYURT Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL beIN Sports Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ESENYURT Fatura Ödeme Noktaları

 

ESENYURT ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ESENYURT Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Temmuz - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ESENYURT ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Temmuz itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ESENYURT ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ESENYURT beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.