NARMAN Digiturk Bayileri

NARMAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

NARMAN ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış firmalarını ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine inceleyebilirsiniz. Digiturk NARMAN bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin NARMAN ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattından bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize iletebilirsiniz.

NARMAN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GEYLANİ GROUP-ENES TOSUN HAŞIL EFENDİ FIRAT İŞ MERKEZİ 11/D MURATPAŞA Mah. YAKUTİYE / ERZURUM / TÜRKİYE NARMAN
YN TELEKOMÜNİKASYON YUKARI MUMCU GÜNEY APT 7 LALAPAŞA Mah. YAKUTİYE / ERZURUM / TÜRKİYE NARMANNARMAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

NARMAN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- NARMAN Digiturk Kurulumu
- ERZURUM beIN Sports Satışı
- Digiturk ERZURUM Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk NARMAN Fatura Ödeme Noktaları

 

NARMAN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. NARMAN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Temmuz - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. NARMAN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ERZURUM bayimiz mevcuttur. ERZURUM bayi listesi Temmuz itibariyle günceldir.

NARMAN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CAMİKEBİR
  • CAMİSAĞIR
  • CİRİTDÜZÜ
  • ESKİKÖY
  • TAŞLI
  • TUZLA


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.