TIKLA ARA

Aç Gözlü - Ravenous

1847 yılında Meksika-Amerika iç savaşında, düşmanı geri püskürttüğü için, Yüzbaşı John Boyd terfi alır. Bu terfi sonrası Boyd, Nevada'nın karlı dağlarında ıssız bir savaş biriminde üçünçü adam olarak görev alacaktır.


Aç Gözlü - Ravenous filmini Digiturk Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aç Gözlü - Ravenous

Aç Gözlü - Ravenous izle

İlk Gösterim tarihi:Aç Gözlü - Ravenous 20.8.2013 02:57 - 04:34 Digiturk Moviemax Speed kanalında izleyebilirsiniz.

Aç Gözlü - Ravenous

1999 - ABD Tür : Aksiyon , Gerilim , Komedi , Korku , Macera , Savaş türündeki Aç Gözlü - Ravenous  filmin yönetmenliğini Antonia Bird yapmaktadır.Film oyuncuları Guy Pearce , Jeremy Davies , Neal McDonough , Robert Carlyle , David Arquette oluşmaktadır.

1847 yılında Meksika-Amerika iç savaşında, düşmanı geri püskürttüğü için, Yüzbaşı John Boyd (Guy Pearce) terfi alır. Bu terfi sonrası Boyd, Nevada'nın karlı dağlarında ıssız bir savaş biriminde üçünçü adam olarak görev alacaktır. Bu görevde kumandan Hart (Jeffrey Jones), inançlı Toffler (Jeremy Davies) ve Cleaves (David Arquette) ile tanışacaktır. Boyd bu gruba katıldıktan sonra, donmaktan ve açlıktan ölmekten son anda kurtulan bir yabancı olan Colqhoun (Robert Carlyle) de gruba dahil olur. Colqhoun'un anlatıklarına göre şefleri Ives, karlar altında bir mağarada kalınca, bölüğündeki bazı insanları yiyerek hayatta kalmıştır. Bundan sonra Boyd ve diğerleri bu olayın geçtiği mağarada başka sağ insan olup olmadığını bulmak için yola çıkarlar. Fakat Boyd, eski bir Kızılderili efsaneside anlatılan Weendigo adlı canlı et yiyerek beslenen, beslendikçe daha çok isteyen insanüstü bir yamyamın saldırısından korkmaktadır. Acaba kendiside bu yamyam tarafından yenilecekmidir yoksa onun oluşturduğu yamyam sürüsüne mi dahil olacaktır ?

David James Arquette (d. 8 Eylül 1971) ABD'li aktör, yönetmen, yapımcı, senarist, moda tasarımcısı ve eski profesyonel güreşçi olduğunu. Arquette üyesi aile oyunculuk, o bilinen ilk 1990'ların sonlarında bazı Hollywood filmlerinde oynadığı sonra oldu; Scream üçlemesi de dahil olmak üzere. O orijinal birlikte Scream serisinin yaklaşan taksitte star ayarlanır Courteney Cox Arquette (eşi) ve Neve Campbell castmembers. O zamandan beri, "ABC's on Jason Ventress'in oynamaya dahil olmak üzere birçok televizyon rolleri olmuştur Case of Emergency içinde. ek olarak kariyerine Arquette oyunculuk profesyonel güreş içine 2000 yılı başlarında Dünya Şampiyona Güreşi (WCW) için görünen kısa bir yağma aldı ve bir kerelik WCW Dünya Ağırsiklet Şampiyonu oldu; bozulması için önemli varlık olarak kabul edilmiş bir rezervasyon karar WCW düşüşünü başlık ve.

Guy Edward Pearce, Britanya doğumlu Avustralyalı aktör. LA Confidential, Memento ve Iron Man 3 filmlerindeki rolleriyle tanınmaktadır.3 yaşındayken ailesiyle İngiltere'den Geelong, Avusturalya'ya taşındı. 5 yıl sonra test pilotu olan babası bir kazada hayatını kaybetti. 11 yaşında tiyatro çalışmalarına başladı. Gençliğinde vücut geliştirme ve eskrimle ilgilendi.Bir vejeteryan olan Pearce, 1997'den beri psikolog Kate Mestitz ile evlidir.

IMDB Puanı: 6.9/10 ( 21,661 kişi oy verdi.)

Resimler

Aç Gözlü - Ravenous izle

 

Aç Gözlü - Ravenous izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, ravenous izle, digiturk 2014 filmleri, ravenous konusu, aç gözlü izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.