TIKLA ARA

Eva ve Ailesi - The Deflowering Of Eva Van End

Fonksiyonunu yitirmiş bir ailenin bireyleri, öğrencisi sayesinde yeniden hem kendilerini tanıyacak hem de aile olmanın önemini kavrayacaklardır.


Eva ve Ailesi - The Deflowering Of Eva Van End filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Eva ve Ailesi - The Deflowering Of Eva Van End

Eva ve Ailesi - The Deflowering Of Eva Van End izle

İlk Gösterim tarihi:Eva ve Ailesi - The Deflowering Of Eva Van End  13.8.2013 23:15 - 00:49 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Eva ve Ailesi - The Deflowering Of Eva Van End

2012 - Hollanda Tür : Dram türündeki Eva ve Ailesi - The Deflowering Of Eva Van End filmin yönetmenliğini Michiel ten Horn yapmaktadır.Film oyuncuları Jacqueline Blom, Ton Kas, Vivian Dierickx, Michiel ten Horn oluşmaktadır.

Bazen hiç ummadık bir insan hayata bakışınızı değiştirebilir... Fonksiyonunu yitirmiş bir ailenin bireyleri, yanlarında geçici bir süre kalmak için evlerinde misafir ettikleri bir exhange (öğrenci deişim programı) öğrencisi sayesinde yeniden hem kendilerini tanıyacak hem de aile olmanın önemini kavrayacaklardır.

Johannes Antonius (Ton) Nakit ( Amsterdam , 20 Şubat 1.959 ) olan Hollandalı oyuncu , yazar ve yönetmen.Yıllardır o ile sürdü Willem de Wolf tiyatro Cash & Kurt . Tiyatro ile çalıştı mugmetdegoudentand tiyatro GIDA COMA (2004) ve televizyon TV7 (2002). Ton Kaş gibi filmler ile tanınır Lek (2000), Sert Veteriner (2005) ve Just Hans (2009), televizyon Deer Park (1998), TV7 (2002), ve yeniden beş ayaklı t Schaep ' (2006) 't Schaep Ücretsiz (2009) ve 't Schaep İspanyolca (2010) ve 'Amsterdam t Schaep (2013).
2004 ve 2005 yılında gözlük markası çeşitli televizyon reklamları yer aldı Pearle .

Jacqueline Blom ( Oegstgeest , 16 Nisan 1.961 ) bir olan Hollandalı oyuncu . O mezun Maastricht Tiyatro Okulu . O en iyi drama Elise Bussink rolüyle tanınıyor Eski Para komedi dizisi On Hoeven olarak ve kız kardeşi Loenatik . Blom, sabit topluluğu oynadığı RO Tiyatrosu .

Michael Jerome Irvin
(5 Mart 1966 doğumlu) eski bir Amerikan futbolu için oyuncu Dallas Cowboys ve bir aktör . Ayrıca için eski bir yayıncı ESPN 'nin Pazar NFL Countdown ve Şu anda bir analist NFL Ağ . Irvin kendini lakabı " Oyun kurucu Üniversite kariyeri boyunca büyük oyunlar büyük oyunlar yapmak için onun tutku nedeniyle ". O oynadı kolej futbol da Miami Üniversitesi . 2007 yılında seçildi Fame Pro Football Hall .Irvin de birlikte "Üçüzler" biri olarak bilinir Troy Aikman ve Emmitt Smith .1990'larda Dallas Cowboys 'suç vurgulanan Süper Kaseler .

IMDB Puanı: 6.7/10 ( 1313 kişi oy verdi.)

Resimler

Eva ve Ailesi - The Deflowering Of Eva Van End izle

 

Eva ve Ailesi - The Deflowering Of Eva Van End izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the deflowering of eva van end izle, digiturk 2014 filmleri, eva ve ailesi konusu, eva ve ailesi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.