TIKLA ARA

Guffmanı Beklerken - Waiting for Guffman

Küçük bir Amerikan kasabası olan Blaine'in kuruluş yıldönümü için bir müzikal sahneye koymak isteyen başarısız yönetmen Corky St.


Guffmanı Beklerken - Waiting for Guffman filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Guffmanı Beklerken - Waiting for Guffman

Guffmanı Beklerken - Waiting for Guffman izle

İlk Gösterim tarihi:Guffmanı Beklerken - Waiting for Guffman 24.05.2013 13:50 - 15:14 Digiturk  Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Guffmanı Beklerken - Waiting for Guffman Konusu

1996 - ABD Komedi türündeki Guffmanı Beklerken - Waiting for Guffman filmin yönetmenliğini Christopher Guest yapmaktadır.Oyuncuları Eugene Levy , Parker Posey , Catherine O'Hara , David Cross , Larry Miller oluşmaktadır.

Küçük bir Amerikan kasabası olan Blaine'in kuruluş yıldönümü için bir müzikal sahneye koymak isteyen başarısız yönetmen Corky St. Clair (Christopher Guest) kadroyu kasabanın gönüllülerinden seçme yaparak oluşturur ve okulun müzik öğretmeninin yardımıyla provalara başlar.Sahnelenecek oyunun açılışına ünlü bir Broadway eleştirmeninin gelecek olması, heyecan yaratır...

Eugene Levy Hamilton, Ontorio'da Yahudi bir ailenin çocuğu olarak doğmuştur. İlk eğitim sonrası üniversitede sinema eğitimi almışdır.
Daha sonra televizyonlarda bazı güldürü programlarında yer almışdır. Kariyerin en önemli basamaklarından birini 1999 yılı yapımı American Pie adlı film oluşturmaktadır. Sonrasında Steve Martin ve Queen Latifah ile Bringing Down the House filmi ve yine Steve Martin ile oynadığı Cheaper by the Dozen 2 filmi ile geniş kitlelerin beğenisini kazanmışdır.Levy, Christopher Guest ve Michael McKean ile birlikte çalışmaları sonucu 2003 yılında en iyi şarkı sözü (dizi ve televizyon programları için) dalındaGrammy Ödülü'ne uzanmışdır. Ayrıca Kanada'da aldığı beş adet komedi dalında ödülü mevcuttur.

Parker Posey ;8 kasım 1968 yılında Amerika'da Baltimore'da dünyaya gelmiştir.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği
ödül bulunmuyor.

IMDB Puanı: 6.4/10 ( 424 kişi oy verdi.)

Resimler

Guffmanı Beklerken - Waiting for Guffman izle

 

Guffmanı Beklerken - Waiting for Guffman izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, guffmanı beklerken konu, digiturk izle, waiting for guffman izle, guffmanı beklerken izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.