TIKLA ARA

Hayaller ve Hayatlar Hangi Kanalda Türkiye

Yeni Dizi Hayaller ve Hayatlar ilk Sezonu ile Digiturk'te!

Hayaller ve Hayatlar 17 Şubat Perşembe Digiturk TOD'da! beIN Originals’ın yeni dizisi Hayaller ve HayatlarTOD'da yayınlanıyor. Dizinin ilk sezonu ve yayınlanacak olan yeni sezonunu beIN CONNECT ve TOD'dan istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Başrollerinde Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz ve Serkay Tütüncü'nün yer aldığı dizide hayallerinin peşinde koşarken hayata yakalananların hikayesini konu alıyor.

Hayaller ve Hayatlar'i İnternetten İzle! TOD Eğlence Paketi alarak Hayaller ve Hayatlar'in güncel tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Hemen Satın Al

Hayaller ve Hayatlar Digiturk’te Hangi Kanalda?

Hayaller ve Hayatlar'i Digiturk’te TOD’da Türkçe dublaj veya altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca TOD web ve mobil uygulamalarında yer alan Canlı TV’den Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.

Digiturk abonesi olanlar Hayaller ve Hayatlar'in yeni yayınlanacak 1 sezonu, bölümleri, sezonları ve unutulmaz sahnelerini HD izlemek için abonesi olduğunuz Digiturk Paketlerine ek olarak Dizi Paketi satın almalısınız.

Digiturk abonesi değilseniz, Digiturk Kampanyalar sayfasından web sitemize özel indirimli en uygun fiyatlarla üye olabilirsiniz.

TOD'dan Nasıl İzlerim?

TOD abonesi olanlar TOD Hayaller ve Hayatlar sayfasından giriş yaparak Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.