Fatih Karagümrük
Çaykur Rizespor

Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor Tek Maç Satın Al

Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Fatih Karagümrük kendi evinde Çaykur Rizespor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor Hakkında

2024-2025 Süper Lig sezonunda mücadele veren Fatih Karagümrük ve Çaykur Rizespor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 6500 kapasiteli Karagümrük Spor Kulübü sahip Fatih Karagümrük seyircilerine stadında 1949 yılından bu yana ağırlarken Çaykur Rizespor takımı ise 2009 yılından bu yana 15332 kişilik Çaykur Didi Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.