Kasımpaşa Spor
Adana Demirspor

Kasımpaşa Spor - Adana Demirspor Tek Maç Satın Al

Kasımpaşa Spor - Adana Demirspor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Kasımpaşa Spor kendi evinde Adana Demirspor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Kasımpaşa Spor - Adana Demirspor Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Kasımpaşa Spor - Adana Demirspor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - Adana Demirspor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - Adana Demirspor Hakkında

2024-2025 Süper Lig sezonunda mücadele veren Kasımpaşa Spor ve Adana Demirspor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 14234 kapasiteli Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu sahip Kasımpaşa Spor seyircilerine stadında 2004 yılından bu yana ağırlarken Adana Demirspor takımı ise 1940 yılından bu yana 33543 kişilik Adana Demirspor Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.