TIKLA ARA

Marstaki Hayaletler - Ghosts of Mars

200 yıl gelecekte, Mars polisi, yanlarındaki son derece tehlikeli bir mahkumu adalet karşısına çıkarmak için yola çıkarlar.


Marstaki Hayaletler - Ghosts of Mars filmini Digiturk Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Marstaki Hayaletler - Ghosts of Mars

Marstaki Hayaletler - Ghosts of Mars izle

İlk Gösterim tarihi:Marstaki Hayaletler - Ghosts of Mars Digiturk Moviemax Speed kanalında izleyebilirsiniz.

Marstaki Hayaletler - Ghosts of Mars

2001 - ABD Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Korku türündeki Marstaki Hayaletler - Ghosts of Mars  filmin yönetmenliğini John Carpenter yapmaktadır.Film oyuncuları Jason Statham , Ice Cube , Natasha Henstridge , Pam Grier , Joanna Cassidy oluşmaktadır.

200 yıl gelecekte, Mars polisi, yanlarındaki son derece tehlikeli bir mahkumu adalet karşısına çıkarmak için yola çıkarlar. Fakat vardıkları bölgede yerlilerin müthiş bir korku içinde olduklarını farkederler. Savaşçı hayaletler serbest kalmış, halk ise korku içinde çalışmaya zorlanmaktadır.

Jason Statham, İngiliz aktör ve eski dalgıç. Rol aldığı birçok aksiyon filmindeki başarısıyla tanınmaktadır.Statham 1967'de Shirebrook'ta doğdu. Ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Statham, çocukluktan beri aile sanatı sokak tiyatrosunu öğrendi. Müzikle çok ilgilenen aile arasında Statham da elbette müzik ve sanata ilgi duydu fakat spor dallarıyla ilgilenmeye başladı Çocukluk arkadaşı olan, eski futbolcu ve şimdinin aktörü olan Vinnie Jones'un etkisiyle futbola ilgi duydu ancak asıl tutkusu dalıştı. Başarılı bir dalış kariyeri olan Statham, 12 yıl boyunca İngiliz ulusal dalış takımının bir üyesiydi. Daha sonra modellikle uğraştı, ayrıca babası gibi işportacılık da yaptı.

Joanna Cassidy, 2 Ağustos 1945 yılında Amerika'nın New Jersey eyaletinde Haddonfield kentinde dünyaya gelen sanatçı, bu güne kadar 150 den fazla filmde rol almıştır.

Ice Cube (O'Shea Jackson Solemé, 15 Haziran 1969, Los Angeles) Amerikalı rap şarkıcısı ve oyuncu. Rap müziğine lise yıllarında başladı. 1987 yılında NWA adlı rap grubuna giren Ice Cube, bir senelik bir aradan sonra 1988'de NWA'nın Straight Outta Compton adlı albümünde yer aldı. 1990'da gruptan ayrılarak solo çalışmalara başladı. 1990 yılından beri solo albümler çıkartmakta, 1992'den beri filmlerde oynamaktadır. Son zamanlarda film çalışmalarına ağırlık vermiştir.

IMDB Puanı: 6.9/10 ( 21,661 kişi oy verdi.)

Resimler

Aç Gözlü - Ravenous izle

 

Aç Gözlü - Ravenous izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, marstaki hayaletler konusu, digiturk 2014 filmleri, ghosts of mars izle, marstaki hayaletler izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.