TIKLA ARA

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. Final Sezonu Digiturk'te Hangi Kanalda Türkiye

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. Final Sezonu Digiturk’te

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.'in heyecanla beklenen final sezonunu fullhd olarak beIN Series SI-FI kanalından 21 Ağustos saat 22:00'dan itibaren izleyebilirsiniz.

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. Digiturk’te Hangi Kanalda?

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.’i beIN Series SI-FI ve TOD web ve mobil uygulamalarında yer alan Canlı TV’den Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.

Final sezon yayınlanmaya başladığı andan itibaren Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. 21 Ağustos'tan itibaren izleyebileceksiniz.

Digiturk abonesi olanlar Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. yeni yayınlanacak final sezonunu unutulmaz sahnelerini HD izlemek için abonesi olduğunuz Digiturk Paketlerine ek olarak Dizi Paketi satın almalısınız.

Digiturk abonesi değilseniz, Digiturk Kampanyalar sayfasından web sitemize özel indirimli en uygun fiyatlarla üye olabilirsiniz.

TOD'dan Nasıl İzlerim?

TOD abonesi olanlar TOD Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. sayfasından giriş yaparak Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.